Dokument archiwalny
Ankieterzy przeprowadzają Kompleksowe Badania Ruchu

Od wielu lat w Krakowie prowadzone są cykliczne badania mające na celu określenie potrzeb komunikacyjnych mieszkańców Krakowa dla zaplanowania możliwie najlepszej komunikacji w mieście.

 

Od 4 do 24 czerwca 2018 roku w wybranych losowo 1000 mieszkaniach i domach pojawią się ankieterzy firmy ELŻBIETA WOŁKIEWICZ WOŁKIEWICZ – REALIZACJA BADAŃ MARKETINGOWYCH I SPOŁECZNYCH działającej na zlecenie Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Ankieterzy wyposażeni w niniejszy komunikat będą prosić o udzielenie odpowiedzi na temat Państwa potrzeb i zachowań komunikacyjnych.

 

Osoby, do których trafią ankieterzy, proszone są o udział w badaniu i przekazanie niezbędnych informacji – od Państwa współpracy w tym zakresie zależy jakość uzyskanych danych, a w konsekwencji ostateczny kształt komunikacji w Krakowie.

 

Wszystkie informacje uzyskane od Państwa będą całkowicie anonimowe, prezentowane jedynie w formie zbiorczych zestawień – nigdzie nie będą prezentowane informacje lub opinie pojedynczych osób.

 


 

Podmiot publikujący:
Osoba odpowiedzialna:
WACŁAW SKUBIDA - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
PAWEŁ MIETECKI
Data wytworzenia:
2018-06-07
Data publikacji:
2018-06-07
Data aktualizacji:
2018-06-07