Dokument archiwalny
Aktualizacja mapy krakowskich organizacji pozarządowych

Biuro Miejski Ośrodek Wpierania Inicjatyw Społecznych zachęca wszystkie organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Miasta Krakowa do aktualizacji oraz rejestracji danych kontaktowych.

 

Mając na uwadze efektywne wykonywanie zadań publicznych poprzez włączenie w ich realizacje organizacji pozarządowych oraz wzmocnienie sieciowania sektora, Biuro MOWIS pragnie zachęcić wszystkie organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Krakowa do aktualizacji oraz rejestracji swoich danych kontaktowych w mapie krakowskich organizacji pozarządowych.

 

Chcemy budować dobre relacje i współtworzyć przestrzeń sprzyjającą rozwojowi NGO-sów i jednocześnie lokalnej społeczności, dlatego tak ważny dla nas jest kontakt z Państwem i wzajemne informowanie się o podejmowanych przedsięwzięciach. Posiadanie aktualnych danych kontaktowych bez wątpienia umożliwi nam w przyszłości sprawniejszą organizację przygotowywanych inicjatyw na terenie naszego miasta.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy narzędzia, strony umożliwiające aktualizacje oraz założenie indywidualnego profilu dla organizacji pozarządowej.

 

Jak zalogować się/zarejestrować swój profil dla organizacji pozarządowej

 

Instrukcja zarządzania profilem NGO [.pdf]

 

Instrukcja rejestracji Organizacji Pozarządowej:

wersja skrócona [.pdf]

wersja rozbudowana [.pdf]

 

Dlaczego warto być w bazie organizacji pozarządowych na ngo.krakow.pl ?

 

  • budujesz wiarygodność organizacji,
  • masz dostęp do danych kontaktowych innych organizacji,
  • promujesz działalność swojej organizacji,
  • możesz zapoznać się z działaniami innych organizacji,
  • możesz wyszukiwać partnerów do realizacji wspólnych projektów,
  • na bieżąco zarządzasz profilem swojej organizacji.

 

Zachęcamy również do subskrypcji newslettera Biura MOWIS, oraz śledzenia naszego fanpage na portalu społecznościowym, dzięki czemu będą Państwo zawsze na bieżąco ze wszystkimi istotnymi oraz przydatnymi informacjami.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Biura MOWIS, tel: 12 616 17 24 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Dziękujemy z współpracę!


 

Osoba odpowiedzialna:
MATEUSZ PŁOSKONKA - DYREKTOR BIURA
Osoba publikująca:
KRZYSZTOF GAUZA
Data wytworzenia:
2017-07-27
Data publikacji:
2017-07-27
Data aktualizacji:
2017-07-27