Dokument archiwalny
Wykaz punktów głosowania w ramach budżetu obywatelskiego czynnych 01 lipca 2016 r.

W związku z wydłużeniem głosowania na zadania zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa do 01 lipca 2016 r. informujemy, że w tym dniu skorzystać będzie można z punktów głosowania w następujących lokalizacjach:

 

 

DZIELNICA I STARE MIASTO

 

ul. Helclów 2 Dom Pomocy Społecznej 8.00 - 15.00
ul. Dietla 80/82 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 9.00-19.00
ul. Krakowska 29 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 9.00-19.00
ul. Lubomirskiego 7A Śródmiejska Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
ul. Mikołajska 2 Śródmiejski Ośrodek Kultury 10.00-18.00



DZIELNICA II GRZEGÓRZKI

 


ul. Rzeźnicza 2

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 1

8.00 - 15.00
ul. Dietla 64

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 6

8.00 - 10.00

13.00 - 15.00

ul. Ks. Gurgacza 5 Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej 8.00 - 16.00
ul. Masarska 14 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 11.00-19.00
ul. Bobrowskiego 11 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
al. Daszyńskiego 22 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 9.00-19.00
al. Pokoju 33 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
ul. Brodowicza 1 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
ul. Masarskiej 14 Śródmiejski Ośrodek Kultury

Klub „STRYCH”

14.00-20.00


 

DZIELNICA III PRĄDNIK CZERWONY

 

ul. Ugorek 1

Program Aktywności Lokalnej

PAL 3 "Ugorek"

10.00-14.00
ul. Wiśniowa 3/3

Program Aktywności Lokalnej

PAL 5 "Na Olszy"

11.00 - 16.00
ul. Sudolska 7a Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej 8.00 - 16.00
ul. Dobrego Pasterza 6 Śródmiejska Biblioteka Publiczna  12.00-19.00
al. 29 Listopada 59 Śródmiejska Biblioteka Publiczna  12.00-19.00
ul. Bosaków 11 Śródmiejska Biblioteka Publiczna  12.00-19.00
 ul. Łąkowa 27 Śródmiejska Biblioteka Publiczna  12.00-19.00
ul. Dzielskiego 2 Śródmiejska Biblioteka Publiczna  12.00-19.00
ul. Ugorek 14 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
ul. Dobrego Pasterza 100 Śródmiejska Biblioteka Publiczna 9.00-19.00

 

 

DZIELNICA IV PRĄDNIK BIAŁY

 

ul. Radzikowskiego 37

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 2

8.00 - 15.00
ul. Ks. Siemaszki 31

Program Aktywności Lokalnej

PAL 7 "Sami dla siebie"

12:00 – 14:00
ul. Kluzeka 6 Dom Pomocy Społecznej 9.00 - 16.00
ul. Korczaka 4 Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej 8.00 - 16.00
ul. Nad Sudołem 32 Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej  8.00 - 16.00
ul. Radzikowskiego 29 Krowoderska Biblioteka Publiczna 9.00-19.00
ul. Ojcowska 27 Krowoderska Biblioteka Publiczna 10.00-16.00
ul. Siemaszki 52 Krowoderska Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
ul. Opolska 37 Krowoderska Biblioteka Publiczna 11.00-16.00
ul. Papiernicza 2 Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki 13.00-17.00

 

 

DZIELNICA V KROWODRZA

 

 

al. Słowackiego 46

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 7

8.00 - 15.00
 ul. Królewska 59 Krowoderska Biblioteka Publiczna 9.00-19.00
 ul. Sienkiewicza 2 Krowoderska Biblioteka Publiczna  11.00-16.00

 

 

DZIELNICA VI BRONOWICE

 

ul. G. Zapolskiej 15 Klub Seniora funkcjonujący w MDPS  13.00 - 17.00 
ul. Balicka 297 Krowoderska Biblioteka Publiczna 10.00-16.00
ul. Na Błonie 13d Krowoderska Biblioteka Publiczna 11.00-16.00
ul. Balicka 289

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury „Mydlniki”

9.00-17.00

 

 

DZIELNICA VII ZWIERZYNIEC

 

ul. Komorowskiego 11 Krowoderska Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
ul. Fałata 2  Krowoderska Biblioteka Publiczna 11.00-16.00
ul. Królowej Jadwigi 37b Krowoderska Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
ul. Królowej Jadwigi 215

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury „Wola”

8.30-21.00 

 

 

DZIELNICA VIII DĘBNIKI

 

 

ul. Praska 52

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 5

8.00-13.00
ul. Praska 25 Dom Pomocy Społecznej 8.00 - 15.00
ul. Powroźnicza 2 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Komandosów 1  Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Zachodnia 7/3a Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Biskupa A. Małysiaka 1

Dom Kultury Podgórze

Klub Kultury Kliny

14.00-19.00
ul. Rostworowskiego 13

Dom Kultury Podgórze

Centrum Kultury Ruczaj

11.00-21.00
ul. Batalionów Chłopskich 13

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Skotniki

14.00-17.00
ul. Dąbrowa 3

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Kostrze

12.00-14.00
ul. Dziewiarzy 7 Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Tyniec

17.00-19.00

 

 

DZIELNICA IX ŁAGIEWNIKI-BOREK FAŁĘCKI

 

 

ul. Żywiecka 32 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Borsucza 12 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Zakopiańska 103 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Zakopiańska 62

Dom Kultury Podgórze

Centrum Sztuki Solvay

10.00-19.00
ul. Żywiecka 44

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Iskierka

18.00-19.00

 

 

DZIELNICA X SWOSZOWICE


 

ul. Chałubińskiego 47 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Kuryłowicza 115

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Soboniowice

15.00-19.00
ul. Niewodniczańskiego 74

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Wróblowice

15.00-19.00

 

 

DZIELNICA XI PODGÓRZE DUCHACKIE

 

ul. Jana Sas-Zubrzyckiego 10 Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej 8.00 - 16.00
ul. W. Sławka 10 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00 
ul. Halszki 1/1 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Gołaśka 13/1 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Łużycka 55 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
 ul. Łużycka 55

Dom Kultury Podgórze

Klub Kultury Piaskownica

12.00-20.00

 

 

 

DZIELNICA XII BIEŻANÓW-PROKOCIM

 

ul. Na Kozłówce 27

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 8

8.00 - 15.00
ul. Telimeny 9 Podgórska Biblioteka Publiczna  11.00-18.00
ul. Jasińskiego 32 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Spółdzielców 3  Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Teligi 24 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Teligi 24 - Czytelnia PBP Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Ks. J. Popiełuszki 36

Dom Kultury Podgórze

Dwór Czeczów

9.00-21.00

 

 

 

DZIELNICA XIII PODGÓRZE

 

ul. Powstańców Wielkopolskich 3

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 3

7.30 - 15.30
ul. Dąbrówki 7/3-4

Program Aktywności Lokalnej

PAL 4 "Stworzyć miejsce do życia"

12.00-15.00
ul. Łanowa 43 Dom Pomocy Społecznej 8.00 - 15.00 13
ul. Łanowa 41 Dom Pomocy Społecznej   8.00 - 15.00
ul. Kingi 8 Podgórska Biblioteka Publiczna 11.00-18.00
ul. Sokolska 13 Dom Kultury Podgórze  8.00-21.00
ul. Rybitwy 61

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Rybitwy

16.00-19.00

 


DZIELNICA XIV CZYŻYNY

 

ul. Sikorki 15

Program Aktywności Lokalnej

PAL 6 "Sikorki"

15.00 - 18.00
os. Dywizjonu 303 nr 1 Nowohucka Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
os. Dywizjonu 303 pawilon 1

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub 303
14.00-16.00

 

 

 

DZIELNICA XV MISTRZEJOWICE

 

 

os. Bohaterów Września 26 Nowohucka Biblioteka Publiczna 9.00-19.00
os. Tysiąclecia 42 Nowohucka Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
os. Złotego Wieku 14

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

Klub Kuźnia

14.00-19.00

 

 


DZIELNICA XVI BIEŃCZYCE

 

ul. Obrońców Krzyża 11

Program Aktywności Lokalnej

PAL 2 "Odkryj potencjał osiedla"

11.00 - 13.00
os. Złota Jesień 11b/20

Program Aktywności Lokalnej

PAL 8 "Złota jesień"

10.00 - 13.00
os. Kościuszkowskie 5 Nowohucka Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
os. Kalinowe 4 Nowohucka Biblioteka Publiczna 12.00-19.00

 

 

 


DZIELNICA XVII WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE

 

ul. Morcinka 15

Program Aktywności Lokalnej

PAL 9 "Zesławice i Kantorowice"

10.00 - 14.00
os. Na Stoku 1 Nowohucka Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
os. Grębałów, ul. Styczna 1

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat

 12.00-20.00

 

ul. Wańkowicza 17 w godz. 8 – 14

 

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Krzesławice

 8.00-14.00

 



DZIELNICA XVIII NOWA HUTA

 

 os. Szkolne 24

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 4

14.00 - 15.00
os. Teatralne 24

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 9

8.00 -15.00
ul. Jeziorko 42

Program Aktywności Lokalnej

PAL 1 "Razem zmieniamy"

11.30-15.30
os. Na Skarpie 35

Program Aktywności Lokalnej

PAL 10 "Na Skarpie"

11.30 - 15.30
os. Szkolne 28 Dom Pomocy Społecznej 9.00 - 12.00
os. Szkolne 20 Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej 8.00 - 16.00
os. Stalowe 12 Nowohucka Biblioteka Publiczna 9.00-19.00
os. Młodości 8 Nowohucka Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
os. Teatralne 25 Nowohucka Biblioteka Publiczna 12.00-19.00
os. Zgody 7 Nowohucka Biblioteka Publiczna 9.00-19.00
al. Jana Pawła II 232 Nowohuckie Centrum Kultury 12.00-18.00
os. Branice, ul. Tokarzewskiego 29

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Herkules

10.00-15.00
os. Wolnica, ul. Drożyska 3 c

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Jedność

12.00-16.00

os. Ogrodowe 15

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Wersalik

14.00-16.00

os. Chałupki, ul. Truskawkowa 4

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Karino

16.00-20.00
os. Zgody 1

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

15.00-16.00
ul. Górali 5

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

Biblioteka

9.00-15.00

 

 

 


 

Podmiot publikujący:
Osoba odpowiedzialna:
JAN ŻĄDŁO - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
ALINA BRATKO
Data wytworzenia:
2016-06-27
Data publikacji:
2016-06-27
Data aktualizacji:
2016-06-27