Dokument archiwalny
Spotkania z organizacjami pozarządowymi działającymi w sferze kultury, sztuki, dóbr kultury i dziedzictwa narodowego o charakterze konsultacyjno-informacyjnym

We wrześniu Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa organizuje dwa spotkania z organizacjami pozarządowymi działającymi w sferze kultury, sztuki, dóbr kultury i dziedzictwa narodowego o charakterze konsultacyjno-informacyjnym.

 

W trakcie pierwszego spotkania z udziałem Andrzeja Kuliga - Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej, Kultury i Promocji Miasta zostanie podsumowana dotychczasowa współpraca a także zostaną przedstawione nowe, szeroko konsultowane założenia Wieloletniego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi na lata 2019-2022.

 

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00, 21 września (piątek) w siedzibie Centrum Kultury Podgórza przy ul. Sokolskiej 13.

 

 

Drugie ze spotkań planowane jest także o godz. 17.00, 27 września (czwartek) w Nowej Hucie  w ArtZonie Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida na os. Górali 4.

 

Spotkanie z udziałem przedstawicieli Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Promocji i Turystyki oraz biura MOWIS będzie miało charakter roboczy.  W jego trakcie zostaną poddane dyskusji kwestie związane z otwartymi konkursami ofert ogłaszanymi przez Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK. Będzie można przedstawić swoje sugestie dotyczące nowych zadań, które powinny być objęte otwartym konkursem ofert, a także zgłosić uwagi i sugestie do sposobu przeprowadzania otwartych konkursów ofert, w tym np. harmonogramu ogłaszania konkursów, kryteriów oceny ofert dotyczących zadań w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego realizowanych przez Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Omówione zostaną także praktyczne kwestie związane z udziałem w otwartych konkursach ofertm.in. dotyczące promocji projektów czy obsługi systemu NAWIKUS a urzędnicy chętnie udzielą rad w tym zakresie i pomogą rozwiać wątpliwości.

 

Więcej informacji:

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pl. Wszystkich Świętych 11, tel. 12 616 1922, 12 616 1913.

 

 Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zobacz komunikat na stronach miejskiego portalu dla organizacji pozarządowych ngo.krakow.pl

 

 


 

Osoba odpowiedzialna:
KATARZYNA OLESIAK - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
BOGUSŁAWA PRESZ
Data wytworzenia:
2018-09-13
Data publikacji:
2018-09-13
Data aktualizacji:
2018-09-13