Ambasadorzy krakowskiego sportu - promocja Miasta Krakowa przez krakowskie drużyny klubowe i krakowskich sportowców

 

W tym roku Urząd Miasta Krakowa uruchamia nowy projekt miejski „Ambasadorzy krakowskiego sportu”. To realizacja działań promocyjnych na rzecz Miasta przez krakowskie podmiot sportowe – zarówno sportowców indywidualnych, także niepełnosprawnych, jak i przez drużyny klubowe. Podstawowym warunkiem dla sportowców indywidualnych ubiegania się o realizację działań promocyjnych jest medal olimpijski, mistrzostw świata, Europy lub Uniwersjady w dyscyplinie olimpijskiej i przynależność do klubu, którego siedzibą jest Kraków. Z kolei wymóg dla drużyn to ich gra na poziomie Ekstraklasy lub I ligi i umowa na transmisje tych występów w jednej ze stacji telewizyjnych.

 

Koordynatorem projektu będzie Janusz Kozioł, pełnomocnik prezydenta ds. rozwoju kultury fizycznej. W tej kwestii obowiązuje Zarządzenie Prezydenta Miasta Krakowa nr 462/2018 z dnia 20 lutego 2018 roku wraz z załącznikami.

 

Wniosek dotyczący ubiegania się o realizację tejże promocji można jeszcze składać w terminie do 23 lutego 2018 roku.

 

Do pobrania:

  1. WNIOSEK NA REALIZACJĘ DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH „AMBASADORZY KRAKOWSKIEGO SPORTU” PRZEZ KRAKOWSKIE DRUŻYNY KLUBOWE I KRAKOWSKICH SPORTOWCÓW
  2. REGULAMIN „AMBASADORZY KRAKOWSKIEGO SPORTU”
  3. KRYTERIA OCENY WNIOSKÓW