WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 9 Łagiewniki-Borek Fałęcki
Frekwencja: 38.23%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 213, 222
Liczba uprawnionych do głosowania: 643
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 239
Liczba kart wyjętych z urny: 239
Frekwencja: 37.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 239
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 231

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BĘTKOWSKI JERZY
152
2.
GRZESIAK WALDEMAR
79



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 213, 214, 215
Liczba uprawnionych do głosowania: 921
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 290
Liczba kart wyjętych z urny: 290
Frekwencja: 31.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 290
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 283

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
SIWIEC LESZEK
153
2.
WOŹNIAK TOMASZ
130



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 213, 214, 217
Liczba uprawnionych do głosowania: 710
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 293
Liczba kart wyjętych z urny: 293
Frekwencja: 41.27%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 293
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 292

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GROTOWSKA RENATA KRYSTYNA
111
2.
JAWOR IWONA
46
3.
KRAWIEC JAN
24
4.
ROSPOND LESZEK
85
5.
STYRYLSKI-PAŁKA ŁUKASZ
26



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 213, 214
Liczba uprawnionych do głosowania: 872
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 305
Liczba kart wyjętych z urny: 304
Frekwencja: 34.98%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 304
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 300

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEDNARCZYK MAŁGORZATA WIKTORIA
67
2.
KOCAJDA MAREK
155
3.
NATKANIEC BOGUSŁAW
78



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 215, 216
Liczba uprawnionych do głosowania: 936
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 316
Liczba kart wyjętych z urny: 314
Frekwencja: 33.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 314
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 308

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUBULA ADAM
74
2.
MIGDAŁ ADAM
142
3.
ULICZ ROBERT
92



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 217
Liczba uprawnionych do głosowania: 666
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 250
Liczba kart wyjętych z urny: 250
Frekwencja: 37.54%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 250
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 245

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GOŁAS BOGUSŁAW
111
2.
RODAKOWSKI MARIAN
93
3.
TRĄTNOWIECKI ANDRZEJ
41



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 216
Liczba uprawnionych do głosowania: 794
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 270
Liczba kart wyjętych z urny: 270
Frekwencja: 34.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 270
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 261

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BAŁA MACIEJ
184
2.
GRABOWSKI BARTŁOMIEJ
77



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 8, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat JABŁOŃSKI MAREK uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 217, 218, 219
Liczba uprawnionych do głosowania: 921
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 288
Liczba kart wyjętych z urny: 288
Frekwencja: 31.27%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 288
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 286

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CYRAN ADRIAN
76
2.
MITRAS KRZYSZTOF
210



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 217, 219
Liczba uprawnionych do głosowania: 851
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 346
Liczba kart wyjętych z urny: 346
Frekwencja: 40.66%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 346
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 342

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MAŚLANKA SEBASTIAN
83
2.
MIGDAŁ WOJCIECH
123
3.
MIŚKIEWICZ ADAM
43
4.
SULARZ JULITA
93



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 220
Liczba uprawnionych do głosowania: 829
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 326
Liczba kart wyjętych z urny: 326
Frekwencja: 39.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 326
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 320

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MAZUR SYLWIA
93
2.
PERS AGNIESZKA BARBARA
58
3.
RAPCIAK PIOTR
34
4.
SŁOBODZIAN MARIA
135



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 220, 221, 222
Liczba uprawnionych do głosowania: 802
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 375
Liczba kart wyjętych z urny: 375
Frekwencja: 46.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 375
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 361

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BROŻEK MAREK
164
2.
KONOPKA MARCIN
52
3.
MUCHA KRZYSZTOF
145



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 214, 221
Liczba uprawnionych do głosowania: 1002
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 451
Liczba kart wyjętych z urny: 451
Frekwencja: 45.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 451
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 436

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MOSKALEWICZ STANISŁAW
114
2.
PIETRAS JAN STANISŁAW
322



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 221, 222
Liczba uprawnionych do głosowania: 641
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 277
Liczba kart wyjętych z urny: 274
Frekwencja: 43.21%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 274
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 263

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BADOWSKA STANISŁAWA
110
2.
ECKERT WIESŁAW
153



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 222
Liczba uprawnionych do głosowania: 806
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 330
Liczba kart wyjętych z urny: 330
Frekwencja: 40.94%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 330
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 321

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ADAMCZYK MACIEJ
52
2.
KMIEĆ URSZULA WERONIKA
42
3.
KRYGOWSKI MAREK
32
4.
NOWAK EWA
195


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH