WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 8 Dębniki
Frekwencja: 34.17%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 200, 202, 203
Liczba uprawnionych do głosowania: 1895
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 764
Liczba kart wyjętych z urny: 763
Frekwencja: 40.32%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 763
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 749

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOWALIK GABRIEL
183
2.
ONYSZKIEWICZ MARTA IZABELLA
139
3.
SZEWCZYK PIOTR
247
4.
ŚWIĘCH ŁUKASZ
180



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 199, 200, 202, 474
Liczba uprawnionych do głosowania: 1854
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 718
Liczba kart wyjętych z urny: 718
Frekwencja: 38.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 718
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 712

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEDNARZ KAZIMIERZ
196
2.
BIELATOWICZ DOROTA
195
3.
BYSTROWSKI PAWEŁ
249
4.
WÓJCIK ROBERT
72



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 201, 204, 205, 206, 207
Liczba uprawnionych do głosowania: 2748
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 713
Liczba kart wyjętych z urny: 714
Frekwencja: 25.95%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 714
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 706

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PIĘTKA RENATA
484
2.
ZEMBATY ZOFIA
222



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 199, 200, 201, 473
Liczba uprawnionych do głosowania: 2071
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 740
Liczba kart wyjętych z urny: 741
Frekwencja: 35.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 741
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 727

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIARMAGOWSKI MAREK
217
2.
JAKUBAS DOMINIKA
75
3.
KOWALSKI PIOTR
146
4.
OGRODNIK KAMIL
45
5.
SUFA BEATA
119
6.
TARNOWSKI ANDRZEJ
125



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 200, 203, 208, 209, 210, 212
Liczba uprawnionych do głosowania: 1842
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 703
Liczba kart wyjętych z urny: 703
Frekwencja: 38.17%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 703
Liczba głosów nieważnych: 24
Liczba głosów ważnych: 679

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIEWOŃSKA ZOFIA
323
2.
GACEK KRZYSZTOF
356



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 200, 208, 209, 210, 211
Liczba uprawnionych do głosowania: 1974
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 676
Liczba kart wyjętych z urny: 676
Frekwencja: 34.25%
Liczba kart nieważnych: 10
Liczba kart ważnych: 666
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 663

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUŁA KRZYSZTOF
69
2.
KISIELEWSKI ŁUKASZ
42
3.
MIKUŁA BARBARA
109
4.
NAWROCKI DANIEL
192
5.
TURCZA PIOTR
251



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 201, 209, 210, 211, 212
Liczba uprawnionych do głosowania: 2175
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 841
Liczba kart wyjętych z urny: 839
Frekwencja: 38.67%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 839
Liczba głosów nieważnych: 28
Liczba głosów ważnych: 811

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUGAJ PAWEŁ
152
2.
CHWASTEK JERZY
101
3.
HUK JACEK
79
4.
STAWARZ ANTONI
276
5.
WALCZYK DAMIAN GRZEGORZ
203



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 201, 204, 205, 206, 207, 211, 212
Liczba uprawnionych do głosowania: 2133
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 707
Liczba kart wyjętych z urny: 706
Frekwencja: 33.15%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 706
Liczba głosów nieważnych: 26
Liczba głosów ważnych: 680

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GOLENIA ZDZISŁAW
175
2.
GÓRKA MATEUSZ
55
3.
LEWANDOWSKA IWONA
126
4.
NOWAK RAFAŁ
44
5.
STARTEK WALDEMAR
92
6.
WYRWA WIESŁAW
188



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 186, 188, 189, 204, 205, 207
Liczba uprawnionych do głosowania: 2615
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 742
Liczba kart wyjętych z urny: 741
Frekwencja: 28.37%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 741
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 720

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BĘTKOWSKA MONIKA
271
2.
KARCZ KRZYSZTOF
151
3.
LASKOWSKI KRZYSZTOF
298



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 185, 186, 187, 188
Liczba uprawnionych do głosowania: 2660
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 897
Liczba kart wyjętych z urny: 897
Frekwencja: 33.72%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 897
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 888

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KARPETA ROBERT JANUSZ
184
2.
MOSKAL ANDRZEJ
320
3.
TWARDZIK URSZULA
384



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 189, 206, 207
Liczba uprawnionych do głosowania: 2556
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 744
Liczba kart wyjętych z urny: 743
Frekwencja: 29.11%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 743
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 734

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUSZEK ARTUR
223
2.
MAZUR STANISŁAW
161
3.
PUSZKARZ ARKADIUSZ
350



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 185, 188, 189, 190
Liczba uprawnionych do głosowania: 2620
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 832
Liczba kart wyjętych z urny: 832
Frekwencja: 31.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 832
Liczba głosów nieważnych: 26
Liczba głosów ważnych: 806

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FRANCZAK KRYSTYNA
147
2.
MIAZGA ANITA
98
3.
ORLIK JÓZEF
108
4.
PASZKOWSKI BARTOSZ
239
5.
SŁABOŃSKA AGNIESZKA
47
6.
SUDER MAGDALENA
167



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 179, 181, 183, 187
Liczba uprawnionych do głosowania: 1971
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 647
Liczba kart wyjętych z urny: 647
Frekwencja: 32.83%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 647
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 637

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DWORAK RENATA
150
2.
PAŁKA ANETA
263
3.
ZAJĄC GRAŻYNA
167
4.
ZUGAJ-RYPINA ALICJA
57



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 179, 181, 182, 184
Liczba uprawnionych do głosowania: 2423
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 907
Liczba kart wyjętych z urny: 907
Frekwencja: 37.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 907
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 885

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ADAMUS JÓZEF
59
2.
MIGDA KRZYSZTOF
240
3.
PRACUCH JANUSZ
63
4.
RUSOCKI PIOTR
277
5.
SŁABOŃSKI ŁUKASZ
104
6.
STRZOPA BOGUSŁAW
79
7.
ZEMBATY PAWEŁ
63



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 179, 180, 184, 187, 191, 472
Liczba uprawnionych do głosowania: 2374
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 787
Liczba kart wyjętych z urny: 787
Frekwencja: 33.15%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 787
Liczba głosów nieważnych: 37
Liczba głosów ważnych: 750

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KRAWCZAK HALINA MARIA
489
2.
WICHEREK MACIEJ
261



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 183, 185, 190, 197, 198, 199
Liczba uprawnionych do głosowania: 2333
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 677
Liczba kart wyjętych z urny: 677
Frekwencja: 29.02%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 677
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 665

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEREZIEWICZ WIOLETTA
397
2.
LIPIEC IGA
268



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 182, 183, 192
Liczba uprawnionych do głosowania: 2191
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 669
Liczba kart wyjętych z urny: 669
Frekwencja: 30.53%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 669
Liczba głosów nieważnych: 40
Liczba głosów ważnych: 629

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
RACHWAŁ MARCIN
163
2.
SIEKACZ SŁAWOMIR
242
3.
SŁABOŃSKA JOANNA
120
4.
SYMOŁON BEATA ANNA
104



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 184, 191, 192, 193, 472
Liczba uprawnionych do głosowania: 2371
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 763
Liczba kart wyjętych z urny: 762
Frekwencja: 32.18%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 762
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 753

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
SKRZYPIEC PAWEŁ
480
2.
STERECKI MICHAŁ
63
3.
WCISŁO MARCIN
210



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 194, 196, 197
Liczba uprawnionych do głosowania: 1944
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 750
Liczba kart wyjętych z urny: 749
Frekwencja: 38.58%
Liczba kart nieważnych: 4
Liczba kart ważnych: 745
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 729

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BALON ŁUKASZ
485
2.
FLORCZYK JÓZEF
244



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 191, 194, 195, 475
Liczba uprawnionych do głosowania: 2288
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 932
Liczba kart wyjętych z urny: 931
Frekwencja: 40.73%
Liczba kart nieważnych: 17
Liczba kart ważnych: 914
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 908

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DĘBICKA MARIA
68
2.
JANIK BOGDAN
88
3.
JEDYNAK MARIA
15
4.
KUBIAK HENRYK
34
5.
SOBIERAJ MAREK
703



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 184, 193, 195
Liczba uprawnionych do głosowania: 2066
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 887
Liczba kart wyjętych z urny: 887
Frekwencja: 42.93%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 887
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 877

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ŁOPACIŃSKA BARBARA
263
2.
TORBA RAFAŁ
423
3.
ZIARKO BOGDAN
191


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH