WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 4 Prądnik Biały
Frekwencja: 35.11%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 1, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat REGULSKI TOMASZ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 90, 91, 93, 94
Liczba uprawnionych do głosowania: 2574
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 974
Liczba kart wyjętych z urny: 973
Frekwencja: 37.84%
Liczba kart nieważnych: 4
Liczba kart ważnych: 969
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 958

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HYRA IRENEUSZ MICHAŁ
147
2.
KOROHODA KRZYSZTOF
116
3.
KOSEK JAKUB
538
4.
SKIBIŃSKI TADEUSZ
157



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 89, 91, 93
Liczba uprawnionych do głosowania: 2814
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 899
Liczba kart wyjętych z urny: 894
Frekwencja: 31.95%
Liczba kart nieważnych: 8
Liczba kart ważnych: 886
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 874

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
AONDO-AKAA BAWER
43
2.
MARCELA JOANNA
257
3.
PALKIEWICZ ARTUR ANDRZEJ
58
4.
SKRZYNIOWSKA-RÓZGA DOROTA
260
5.
WOLAK ARTUR
95
6.
ZAREMBA ŁUKASZ
161



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 86, 87, 88, 89, 97
Liczba uprawnionych do głosowania: 2281
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 697
Liczba kart wyjętych z urny: 697
Frekwencja: 30.56%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 697
Liczba głosów nieważnych: 38
Liczba głosów ważnych: 659

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAGOCKI MAREK
271
2.
KOŃCZAKOWSKI-DZIÓB MICHAŁ
388



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 87, 88, 92, 94
Liczba uprawnionych do głosowania: 2455
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 698
Liczba kart wyjętych z urny: 696
Frekwencja: 28.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 696
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 691

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
SADOWY JOANNA
506
2.
SKRZYNIOWSKA WIESŁAWA
185



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 85, 86, 88, 97, 113
Liczba uprawnionych do głosowania: 2677
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 810
Liczba kart wyjętych z urny: 810
Frekwencja: 30.26%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 810
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 789

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BRYNIARSKA BEATA
239
2.
CHAŁGASIEWICZ DANIEL
60
3.
DANEK JUSTYNA
113
4.
JEDYNAK ROMAN WALDEMAR
88
5.
PODOLUK MAREK
34
6.
SĘKOWSKA DARIA
255



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 87, 95, 97
Liczba uprawnionych do głosowania: 2145
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 688
Liczba kart wyjętych z urny: 688
Frekwencja: 32.07%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 688
Liczba głosów nieważnych: 36
Liczba głosów ważnych: 652

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOWACKA-KRAJ JOANNA
435
2.
MARANDA STANISŁAW
217



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 96, 97, 114
Liczba uprawnionych do głosowania: 2675
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 999
Liczba kart wyjętych z urny: 999
Frekwencja: 37.35%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 999
Liczba głosów nieważnych: 17
Liczba głosów ważnych: 982

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CHMURZYŃSKI GRZEGORZ
387
2.
PIWOWAR KRZYSZTOF
162
3.
TOKARZ BEATA MARIA
289
4.
WOJTYCZA ANNA
144



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 117, 118
Liczba uprawnionych do głosowania: 2443
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 963
Liczba kart wyjętych z urny: 963
Frekwencja: 39.42%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 963
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 941

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEMBENEK MARIUSZ
388
2.
JAMRÓZ MIROSŁAW
153
3.
KRASOŃ MARCIN
132
4.
SKOWROŃSKA MARIA MARTYNA
268



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 115, 116, 118
Liczba uprawnionych do głosowania: 2402
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 848
Liczba kart wyjętych z urny: 848
Frekwencja: 35.30%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 848
Liczba głosów nieważnych: 27
Liczba głosów ważnych: 821

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
RYBA ELŻBIETA
278
2.
RYCHŁAWSKI ANDRZEJ
190
3.
SUŚLIK MAREK
115
4.
ZARUDZKI TOMASZ
238



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 113, 114, 115
Liczba uprawnionych do głosowania: 2382
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 853
Liczba kart wyjętych z urny: 853
Frekwencja: 35.81%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 853
Liczba głosów nieważnych: 18
Liczba głosów ważnych: 835

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIEL MAGDALENA
161
2.
DZIERŻAK MIECZYSŁAW
327
3.
KRZYŻAK JACEK ADAM
164
4.
SZYMAŃSKA MAGDALENA
183



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 99, 100, 107, 115
Liczba uprawnionych do głosowania: 2670
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 929
Liczba kart wyjętych z urny: 928
Frekwencja: 34.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 928
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 906

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BOSAK JAKUB
182
2.
GAJUS-WYRWICZ KATARZYNA
321
3.
KOLUCH ANDRZEJ
318
4.
KUDZIA WIESŁAW
85



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 98, 99, 115
Liczba uprawnionych do głosowania: 2658
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 761
Liczba kart wyjętych z urny: 761
Frekwencja: 28.63%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 761
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 745

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BRĄCZKOWSKI JAN
46
2.
GOSEK DARIA
98
3.
ŁAGISZ MAGDALENA
50
4.
MAZUROWSKI ROBERT
30
5.
MICHAŁEK MARIA
183
6.
PARTYKA DARIUSZ
303
7.
RABIAŃSKI RADOSŁAW
35



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 101, 102
Liczba uprawnionych do głosowania: 2317
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 949
Liczba kart wyjętych z urny: 948
Frekwencja: 40.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 948
Liczba głosów nieważnych: 33
Liczba głosów ważnych: 915

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BROŻEK EDWARD
219
2.
FRANCZAK DOMINIK
425
3.
KRZYSZTOFORSKI JÓZEF
174
4.
SATOŁA PATRYK
97



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 103, 104, 107, 108, 109, 113
Liczba uprawnionych do głosowania: 3125
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 1249
Liczba kart wyjętych z urny: 1248
Frekwencja: 39.97%
Liczba kart nieważnych: 15
Liczba kart ważnych: 1233
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 1222

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DĄBROWSKA KRYSTYNA
149
2.
DOBEK MARZENA
253
3.
LISIAK IRENEUSZ
259
4.
PUCHAŁA JOANNA
194
5.
SKOWRONEK ROBERT
367



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 103, 104, 106, 108, 123
Liczba uprawnionych do głosowania: 3280
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 1202
Liczba kart wyjętych z urny: 1201
Frekwencja: 36.65%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 1201
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 1179

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DUNAJSKA ANNA
414
2.
FIRLET ALEKSANDRA
129
3.
FRANUSIAK MICHAŁ
82
4.
JAKUBIUK MARCIN
117
5.
KRZYWDZIŃSKA EWA ALICJA
187
6.
WYRWIŃSKA-CIEŚLAK MAŁGORZATA
250



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 122, 123, 124
Liczba uprawnionych do głosowania: 2979
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 1011
Liczba kart wyjętych z urny: 1010
Frekwencja: 33.94%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 1010
Liczba głosów nieważnych: 27
Liczba głosów ważnych: 983

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GÓRNY WOJCIECH KAROL
185
2.
LORENC WIESŁAW
131
3.
PALIMĄKA MAŁGORZATA
376
4.
SZPUNAR KRZYSZTOF
291



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 120, 121, 122, 123
Liczba uprawnionych do głosowania: 3201
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 998
Liczba kart wyjętych z urny: 998
Frekwencja: 31.18%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 998
Liczba głosów nieważnych: 18
Liczba głosów ważnych: 980

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HALAGARDA MICHAŁ
125
2.
MALISZEWSKA TEODOZJA
438
3.
OZDOBA SEBASTIAN
189
4.
PAJEWSKI DOMINIK
76
5.
PASIOWIEC WOJCIECH KAROL
152



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 105, 109, 110, 466
Liczba uprawnionych do głosowania: 3168
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 1298
Liczba kart wyjętych z urny: 1295
Frekwencja: 40.97%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 1295
Liczba głosów nieważnych: 47
Liczba głosów ważnych: 1248

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BULKA HERMINA
331
2.
MAŁODOBRY MACIEJ
90
3.
MANIECKI KRZYSZTOF
201
4.
ROBASZYŃSKI ZBIGNIEW
287
5.
RODZIK MAŁGORZATA
109
6.
RYCHLEWSKA ELŻBIETA MARIA
230



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 109, 110, 111, 112
Liczba uprawnionych do głosowania: 2673
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 934
Liczba kart wyjętych z urny: 926
Frekwencja: 34.94%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 926
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 913

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUŁKOWSKI FILIP
45
2.
DOBROWOLSKA-KRZYSZTOFORSKA MARIA
205
3.
ŁODYGA TOMASZ
100
4.
MISKA DOMINIKA
225
5.
SKIBA KRZYSZTOF
35
6.
STROMIDŁO ANDRZEJ
184
7.
TOPALOV SLOBODAN
26
8.
WROŃSKI LESZEK
93



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 85, 111, 112, 113, 119
Liczba uprawnionych do głosowania: 3228
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 1252
Liczba kart wyjętych z urny: 1252
Frekwencja: 38.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 1252
Liczba głosów nieważnych: 51
Liczba głosów ważnych: 1201

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAWOR ZDZISŁAW JAN
125
2.
KARABUŁA KRYSTYNA
606
3.
LACH JACEK
281
4.
ŚCIGALSKI PAWEŁ JAKUB
189


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH