WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 2 Grzegórzki
Frekwencja: 35.60%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 33, 35
Liczba uprawnionych do głosowania: 1063
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 404
Liczba kart wyjętych z urny: 407
Frekwencja: 38.01%
Liczba kart nieważnych: 3
Liczba kart ważnych: 404
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 382

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PASIEKA AGNIESZKA
245
2.
WALIGÓRSKA SYLWIA
137



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 33, 34, 35
Liczba uprawnionych do głosowania: 1264
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 521
Liczba kart wyjętych z urny: 521
Frekwencja: 41.22%
Liczba kart nieważnych: 7
Liczba kart ważnych: 514
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 514

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BASSARA MAGDALENA
222
2.
DERDZIŃSKI ŁUKASZ
238
3.
ROMANICA ROMAN
54



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 33, 34, 35
Liczba uprawnionych do głosowania: 1045
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 375
Liczba kart wyjętych z urny: 373
Frekwencja: 35.89%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 373
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 358

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KALISTA ANDRZEJ
126
2.
KWIATEK KAROL
72
3.
SMARZEWSKA GRAŻYNA
106
4.
STEFAN BOLESŁAW
54



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 36, 37
Liczba uprawnionych do głosowania: 950
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 302
Liczba kart wyjętych z urny: 302
Frekwencja: 31.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 302
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 292

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
SEMIK ZBIGNIEW
52
2.
SUŁKOWSKA MAŁGORZATA
214
3.
WÓJCIK MARCIN
26



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 37
Liczba uprawnionych do głosowania: 975
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 333
Liczba kart wyjętych z urny: 333
Frekwencja: 34.15%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 333
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 324

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MAKOWSKI TOMASZ
159
2.
MAŁOCHLEB MAŁGORZATA
82
3.
REWICKA BERENIKA
83



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 33, 36, 38
Liczba uprawnionych do głosowania: 1121
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 425
Liczba kart wyjętych z urny: 425
Frekwencja: 37.91%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 425
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 417

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZARKOWSKI MICHAŁ
133
2.
GOŁĄB-RADZISZEWSKA ALICJA
284



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 39
Liczba uprawnionych do głosowania: 1047
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 471
Liczba kart wyjętych z urny: 469
Frekwencja: 44.99%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 469
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 462

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ANDRUCHÓW MARIAN
155
2.
BANAŚ KRZYSZTOF
44
3.
BIERNACIK JANUSZ
101
4.
CZYTAJŁO MIECZYSŁAW
128
5.
MORAWSKI MAKSYMILIAN
34



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 38, 39
Liczba uprawnionych do głosowania: 1043
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 436
Liczba kart wyjętych z urny: 436
Frekwencja: 41.80%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 436
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 420

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HANKUS MACIEJ
203
2.
KALITA ADAM WIESŁAW
139
3.
MAŁOCHLEB JOLANTA
78



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 40
Liczba uprawnionych do głosowania: 1445
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 618
Liczba kart wyjętych z urny: 618
Frekwencja: 42.77%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 618
Liczba głosów nieważnych: 25
Liczba głosów ważnych: 593

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
STACHOWIEC PAWEŁ
287
2.
ŚPIEWLA ELŻBIETA
182
3.
WRÓBLEWSKI ŁUKASZ
124



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 41
Liczba uprawnionych do głosowania: 1227
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 300
Liczba kart wyjętych z urny: 300
Frekwencja: 24.45%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 300
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 295

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PIETRYKA ŁUKASZ
139
2.
SPOREK ŁUKASZ
61
3.
SZCZYGIEŁ-RYSS JAKUB
95



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 40, 41, 42
Liczba uprawnionych do głosowania: 1452
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 469
Liczba kart wyjętych z urny: 468
Frekwencja: 32.30%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 468
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 453

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GODULA MONIKA
153
2.
KAMIŃSKI WOJCIECH
110
3.
WOLNY ARTUR
190



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 42, 43
Liczba uprawnionych do głosowania: 1418
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 566
Liczba kart wyjętych z urny: 571
Frekwencja: 39.92%
Liczba kart nieważnych: 8
Liczba kart ważnych: 563
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 552

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAWORSKI MARCIN
344
2.
ŁYCZKO JANUSZ
208



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 44, 47
Liczba uprawnionych do głosowania: 1231
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 387
Liczba kart wyjętych z urny: 387
Frekwencja: 31.44%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 387
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 379

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CHMIELOWSKA EWA
81
2.
MALISZEWSKA MAGDALENA
141
3.
MIKLASZEWSKA ALEKSANDRA
75
4.
STĘPA MAŁGORZATA
82



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 44, 47
Liczba uprawnionych do głosowania: 1380
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 478
Liczba kart wyjętych z urny: 478
Frekwencja: 34.64%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 478
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 463

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FINOWSKA MAŁGORZATA
175
2.
SZAFRANIEC MARIA
288



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 45, 46
Liczba uprawnionych do głosowania: 1333
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 366
Liczba kart wyjętych z urny: 366
Frekwencja: 27.46%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 366
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 363

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CIEMIĘGA MAŁGORZATA
209
2.
JASICA PAWEŁ
154



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 16, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat FINOWSKI GRZEGORZ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 48, 49
Liczba uprawnionych do głosowania: 1132
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 473
Liczba kart wyjętych z urny: 473
Frekwencja: 41.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 473
Liczba głosów nieważnych: 20
Liczba głosów ważnych: 453

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ŚWIECH JAROSŁAW
346
2.
ŻURANIEWSKI ANTONI
107



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 49, 462
Liczba uprawnionych do głosowania: 1150
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 350
Liczba kart wyjętych z urny: 350
Frekwencja: 30.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 350
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 345

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIESZYŃSKA BEATA GRAŻYNA
103
2.
GROCHOT JANUSZ
82
3.
JANCZURA WOJCIECH
96
4.
KOTLARCZYK TADEUSZ
64



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 50
Liczba uprawnionych do głosowania: 1113
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 293
Liczba kart wyjętych z urny: 293
Frekwencja: 26.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 293
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 283

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GARBACKA-KALEMBA EWELINA
94
2.
GODULA MAREK
59
3.
GONDEK KATARZYNA
50
4.
KOMPA GRZEGORZ FRANCISZEK
11
5.
PŁÓCIENNIK ANDRZEJ
56
6.
TEMPKA ROBERT
13



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 47, 51
Liczba uprawnionych do głosowania: 1329
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 462
Liczba kart wyjętych z urny: 462
Frekwencja: 34.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 462
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 452

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOLARSKI ZBIGNIEW
73
2.
LUSINA LESZEK
39
3.
NOWAK JAKUB
13
4.
NOWAK JÓZEF JANUSZ
17
5.
OWCZAREK JACEK
61
6.
PTASIŃSKI PIOTR
39
7.
ROGOWSKI JANUSZ
105
8.
SKOCZEŃ MICHAŁ
105

Kandydat wybrany poprzez losowanie.



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 52
Liczba uprawnionych do głosowania: 1407
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 559
Liczba kart wyjętych z urny: 559
Frekwencja: 39.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 559
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 548

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CHRONOWSKA AGNIESZKA
128
2.
GAŁKA JAKUB
146
3.
GÓRECKA KAZIMIERA
44
4.
JABŁOŃSKI MARIUSZ
78
5.
ZAPIÓR VIOLETTA
152


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH