WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 17 Wzgórza Krzesławickie
Frekwencja: 33.66%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 406, 410, 415
Liczba uprawnionych do głosowania: 677
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 322
Liczba kart wyjętych z urny: 322
Frekwencja: 47.56%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 322
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 316

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MADEJ STANISŁAW
222
2.
POTOK RADOSŁAW
94



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 407
Liczba uprawnionych do głosowania: 747
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 214
Liczba kart wyjętych z urny: 214
Frekwencja: 28.65%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 214
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 210

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KORZEC LUCYNA
54
2.
KOZIEŁ JOLANTA
57
3.
OLSZAŃSKI BOGUSŁAW
32
4.
WOŹNICZKA ALEKSANDRA
67



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 407
Liczba uprawnionych do głosowania: 743
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 247
Liczba kart wyjętych z urny: 247
Frekwencja: 33.24%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 247
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 239

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOLASA JADWIGA
75
2.
ŁATKA RAFAŁ
128
3.
MATUSZYK RYSZARD
36



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 407, 408
Liczba uprawnionych do głosowania: 680
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 176
Liczba kart wyjętych z urny: 174
Frekwencja: 25.88%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 174
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 174

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DETNERSKA MARIA
43
2.
MIKULSKA HELENA
38
3.
MUSIAŁEK RAFAŁ
93



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 409, 414
Liczba uprawnionych do głosowania: 645
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 180
Liczba kart wyjętych z urny: 180
Frekwencja: 27.91%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 180
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 175

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAJOSZEK MARCIN
46
2.
PITALA KAMIL
57
3.
SOJKA JADWIGA
49
4.
WĄSALA DARIUSZ
23



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 408, 409
Liczba uprawnionych do głosowania: 682
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 185
Liczba kart wyjętych z urny: 185
Frekwencja: 27.13%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 185
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 182

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KUBIK TOMASZ
45
2.
LAJBOREK MARIA
20
3.
LESZKO GRAŻYNA
36
4.
MADEJ RAFAŁ
43
5.
ZIELENIAK MARIAN
38



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 408, 409, 411, 412, 414
Liczba uprawnionych do głosowania: 712
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 248
Liczba kart wyjętych z urny: 248
Frekwencja: 34.83%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 248
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 240

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ADAMCZYK SEBASTIAN
84
2.
JUDA DARIUSZ
50
3.
MADEJ LUCYNA
70
4.
OLSZEWSKA MONIKA
36



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 410, 411
Liczba uprawnionych do głosowania: 875
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 274
Liczba kart wyjętych z urny: 274
Frekwencja: 31.31%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 274
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 270

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
NOWICKA TERESA
73
2.
RAJSKI STANISŁAW
107
3.
WOLAK KONRAD
90



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 410, 412
Liczba uprawnionych do głosowania: 852
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 295
Liczba kart wyjętych z urny: 295
Frekwencja: 34.62%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 295
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 292

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
OGRABISZ IWONA
70
2.
OLSZAK BOŻENA
64
3.
STROŃSKI STANISŁAW
158



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 410, 414
Liczba uprawnionych do głosowania: 629
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 214
Liczba kart wyjętych z urny: 214
Frekwencja: 34.02%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 214
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 211

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUŁAT BOGUMIŁA
46
2.
CHRUŚCIEL RENATA
51
3.
RAFA TERESA
34
4.
SĘK ŁUKASZ
80



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 411
Liczba uprawnionych do głosowania: 793
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 218
Liczba kart wyjętych z urny: 218
Frekwencja: 27.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 218
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 213

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ADAMCZYK IRENEUSZ
67
2.
KOZERA ALEKSANDRA
59
3.
MICHALCZYK ANDRZEJ
87



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 411, 413
Liczba uprawnionych do głosowania: 763
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 133
Liczba kart wyjętych z urny: 133
Frekwencja: 17.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 133
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 126

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZYŻ WIESŁAW
61
2.
JAWORSKI DARIUSZ
65



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 413
Liczba uprawnionych do głosowania: 765
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 219
Liczba kart wyjętych z urny: 217
Frekwencja: 28.63%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 217
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 215

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOCIOŁ ANETA
97
2.
ROJEWSKI GRZEGORZ
118



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 412, 413
Liczba uprawnionych do głosowania: 892
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 333
Liczba kart wyjętych z urny: 335
Frekwencja: 37.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 335
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 327

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAMRÓZ MATEUSZ
82
2.
JANOWSKI PAWEŁ
52
3.
KOŁODZIEJ KAROL
13
4.
ZDZIEBKO ALEKSANDER
180



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 412
Liczba uprawnionych do głosowania: 957
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 373
Liczba kart wyjętych z urny: 373
Frekwencja: 38.98%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 373
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 371

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAWŁOWSKI ZYGMUNT
144
2.
GRUSZCZAK BARTŁOMIEJ
67
3.
KAWA JAN
160



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 412, 414, 417
Liczba uprawnionych do głosowania: 936
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 374
Liczba kart wyjętych z urny: 374
Frekwencja: 39.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 374
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 368

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
SOKOŁOWSKA KINGA
116
2.
WOJNARSKI WIESŁAW
252



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 414
Liczba uprawnionych do głosowania: 943
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 363
Liczba kart wyjętych z urny: 363
Frekwencja: 38.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 363
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 351

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIEDZIC ANDRZEJ
232
2.
GĘBSKI ROBERT
41
3.
GIL WOJCIECH
78



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 415, 416
Liczba uprawnionych do głosowania: 933
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 420
Liczba kart wyjętych z urny: 420
Frekwencja: 45.02%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 420
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 419

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEDNARCZYK IRENA
29
2.
WALCZAK STANISŁAW
70
3.
WALECKI KRZYSZTOF
37
4.
WÓJCIK JERZY
283



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 19, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat FRANKIEWICZ KATARZYNA uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 20, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat ZIĘTARA TERESA uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 21, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat ZALEŃSKI LESZEK uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH