WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 15 Mistrzejowice
Frekwencja: 35.12%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 349
Liczba uprawnionych do głosowania: 2007
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 680
Liczba kart wyjętych z urny: 680
Frekwencja: 33.88%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 680
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 672

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
STASTNY MONIKA
189
2.
TRZONIEC ANNA
324
3.
WEISS HENRYK
159



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 350, 351
Liczba uprawnionych do głosowania: 2041
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 792
Liczba kart wyjętych z urny: 791
Frekwencja: 38.80%
Liczba kart nieważnych: 20
Liczba kart ważnych: 771
Liczba głosów nieważnych: 23
Liczba głosów ważnych: 748

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MILEWSKA JOLANTA
218
2.
PSZCZOLIŃSKI DANIEL
85
3.
PYKA ELŻBIETA
188
4.
ZASADA RENATA
257



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 351, 352
Liczba uprawnionych do głosowania: 1961
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 774
Liczba kart wyjętych z urny: 773
Frekwencja: 39.47%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 773
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 759

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DUDZIŃSKI WOJCIECH
141
2.
MAZUR ANDRZEJ KAROL
237
3.
SZOT MARIAN
52
4.
TARANOWICZ MICHAŁ
208
5.
WOGÓRKA BŁAŻEJ ANDRZEJ
121



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 350, 352, 353
Liczba uprawnionych do głosowania: 1988
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 804
Liczba kart wyjętych z urny: 804
Frekwencja: 40.44%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 804
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 793

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HAREŃCZYK ANNA
92
2.
LAMPART BEATA
309
3.
MAKOWSKI JACEK
220
4.
NOWAK WERONIKA
143
5.
ZIĘTARA MIESZKO
29



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 354, 357
Liczba uprawnionych do głosowania: 2285
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 674
Liczba kart wyjętych z urny: 674
Frekwencja: 29.50%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 674
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 667

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HOHENAUER MAREK
131
2.
KUSIOR BOGDAN
210
3.
KUSTRA MIROSŁAW
40
4.
PORAŃSKI JAROSŁAW
84
5.
SZCZEPAŃSKI DAWID
202



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 354, 358, 359
Liczba uprawnionych do głosowania: 2140
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 738
Liczba kart wyjętych z urny: 738
Frekwencja: 34.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 738
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 734

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CIEŚLIK MACIEJ
197
2.
GRUDZIEŃ GRAŻYNA
73
3.
KIEĆ ZBIGNIEW
181
4.
RYTWIŃSKA RENATA ROZALIA
154
5.
TARCZYŃSKI ŁUKASZ
129



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 355, 356, 357, 359
Liczba uprawnionych do głosowania: 2144
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 729
Liczba kart wyjętych z urny: 729
Frekwencja: 34.00%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 729
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 720

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KŁOS MARCIN
140
2.
MACIEJOWSKI KONRAD
209
3.
MEUS GRZEGORZ
155
4.
SKOWYRA VIOLETTA BEATA
172
5.
ŻELICHOWSKI MAREK
44



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 360, 361, 364, 365
Liczba uprawnionych do głosowania: 1714
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 609
Liczba kart wyjętych z urny: 609
Frekwencja: 35.53%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 609
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 593

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
OLSZAŃSKI MACIEJ
285
2.
ROSA MONIKA
172
3.
STĘPIŃSKI DAWID
136



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 355, 359, 364
Liczba uprawnionych do głosowania: 2165
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 938
Liczba kart wyjętych z urny: 938
Frekwencja: 43.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 938
Liczba głosów nieważnych: 30
Liczba głosów ważnych: 908

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIROS JANUSZ
44
2.
BOROWIEC WŁADYSŁAW
67
3.
GAGATEK AGNIESZKA
139
4.
PILCH-ZIOBROŃ ANNA
120
5.
SOKOŁOWSKI RYSZARD
159
6.
ŻOŁYNIAK PIOTR
379



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 362, 364, 365
Liczba uprawnionych do głosowania: 1951
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 817
Liczba kart wyjętych z urny: 816
Frekwencja: 41.88%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 815
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 805

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DREWNICKI MICHAŁ KRZYSZTOF
236
2.
DYSZY ANNA
289
3.
JASICA DOMINIK
125
4.
KLIMA EWA
88
5.
ZIMNIAK ROBERT
67



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 360, 361
Liczba uprawnionych do głosowania: 2096
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 788
Liczba kart wyjętych z urny: 785
Frekwencja: 37.60%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 785
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 777

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DYMACZ SŁAWOMIR
211
2.
FRANCUZ KRZYSZTOF
63
3.
MOCHALSKA AGNIESZKA
107
4.
MROŻEK MAREK TOMASZ
199
5.
SKINDER STANISŁAW
104
6.
SZYMACZEK KAMIL
93



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 360, 361, 362
Liczba uprawnionych do głosowania: 1781
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 636
Liczba kart wyjętych z urny: 636
Frekwencja: 35.71%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 636
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 627

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BADURSKI DARIUSZ
105
2.
DZIUGAN MONIKA
225
3.
KITA HALINA
71
4.
KRZOSKI BARTOSZ
173
5.
SZCZĘSNA MARIOLA
18
6.
TRZOP JACEK
35



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 366, 367
Liczba uprawnionych do głosowania: 2065
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 648
Liczba kart wyjętych z urny: 639
Frekwencja: 31.38%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 639
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 635

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PŁYŚ KRZYSZTOF
82
2.
STARCZYŃSKA BEATA
136
3.
SUDOŁ BOGDAN JAN
148
4.
WYGAŚ RAFAŁ
83
5.
ZAJĄC WIESŁAW
126
6.
ZĄBKOWSKI PIOTR
60



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 367, 368, 370
Liczba uprawnionych do głosowania: 1942
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 601
Liczba kart wyjętych z urny: 608
Frekwencja: 30.95%
Liczba kart nieważnych: 10
Liczba kart ważnych: 598
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 591

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DMOCHOWSKI DOMINIK
190
2.
GORZKOWSKI MAREK
73
3.
KOLAWA PIOTR
40
4.
NOWAKOWSKA MARTYNA
129
5.
WYLĘGŁY CEZARY
159



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 368, 369
Liczba uprawnionych do głosowania: 1952
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 678
Liczba kart wyjętych z urny: 677
Frekwencja: 34.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 677
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 662

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
NOWAK KRZYSZTOF
129
2.
PAZDAN MATEUSZ
146
3.
SKÓRSKI MARIUSZ
89
4.
SZCZEŚNIEWSKI MACIEJ
56
5.
WOJNAR ZENON ADAM
176
6.
ZDANOWSKI MICHAŁ
66



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 362, 363, 364, 368, 369, 376
Liczba uprawnionych do głosowania: 2084
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 738
Liczba kart wyjętych z urny: 738
Frekwencja: 35.41%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 738
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 730

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZERWIŃSKI PAWEŁ ANDRZEJ
136
2.
PŁYŚ ANNA
81
3.
RADOMSKA DOROTA
164
4.
SERAFIN PIOTR
349



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 371, 372
Liczba uprawnionych do głosowania: 2279
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 828
Liczba kart wyjętych z urny: 828
Frekwencja: 36.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 828
Liczba głosów nieważnych: 28
Liczba głosów ważnych: 800

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DOMAGAŁA MONIKA
137
2.
JUSZCZAK-MICHALSKA AMELIA
107
3.
KORNECKA GRAŻYNA EWA
192
4.
MAŁASIEWICZ ADAM
159
5.
STARCZYŃSKI MARCIN
205



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 372, 374, 375, 376, 377
Liczba uprawnionych do głosowania: 2527
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 780
Liczba kart wyjętych z urny: 780
Frekwencja: 30.87%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 780
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 771

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BULARZ ANDRZEJ
258
2.
KOTULSKI MICHAŁ
100
3.
SADZIK KACPER
115
4.
WALIGÓRA WOJCIECH ŁUKASZ
196
5.
ZIELIŃSKA-GACEK ANGELIKA
102



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 372, 373, 374, 377
Liczba uprawnionych do głosowania: 2379
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 792
Liczba kart wyjętych z urny: 791
Frekwencja: 33.29%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 791
Liczba głosów nieważnych: 20
Liczba głosów ważnych: 771

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DOPIERAŁA-ŚWIATŁOŃ IWONA
90
2.
JANAWA GRAŻYNA
296
3.
PUCHAŁA MATEUSZ
145
4.
ROGALA ROMAN
240



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 372, 373, 375
Liczba uprawnionych do głosowania: 2225
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 572
Liczba kart wyjętych z urny: 571
Frekwencja: 25.71%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 571
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 561

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CIEŚLA JAKUB
171
2.
CZARNIK MIROSŁAWA
62
3.
GAS MATEUSZ
118
4.
GAWRON JAKUB
97
5.
LEWKOWICZ RADOSŁAW
68
6.
WŁODEK ANDRZEJ
45



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 372, 373, 375
Liczba uprawnionych do głosowania: 2338
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 861
Liczba kart wyjętych z urny: 862
Frekwencja: 36.83%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 862
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 855

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GRELECKI ADAM
242
2.
MATLĄG KATARZYNA
288
3.
PASIK JANUSZ
325


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH