WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 14 Czyżyny
Frekwencja: 36.28%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 332, 333, 334, 335, 336
Liczba uprawnionych do głosowania: 1212
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 393
Liczba kart wyjętych z urny: 393
Frekwencja: 32.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 393
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 380

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CIEPIELA JERZY
154
2.
GABRYCH RAFAŁ
114
3.
WOJTASIK JAROSŁAW
112



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 333, 347, 481
Liczba uprawnionych do głosowania: 1204
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 447
Liczba kart wyjętych z urny: 447
Frekwencja: 37.13%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 447
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 436

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUCZEK BARBARA
27
2.
NIEMIEC PATRYK
57
3.
STANEK BOŻENA
129
4.
TATULIŃSKA MARTA
131
5.
WÓJCIK TOMASZ
14
6.
ZARĘBA BARTŁOMIEJ
78



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 332, 334, 335, 338
Liczba uprawnionych do głosowania: 947
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 331
Liczba kart wyjętych z urny: 331
Frekwencja: 34.95%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 331
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 326

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CIEPIELA PATRYK
38
2.
FRANCZYK MICHAŁ
157
3.
MARSZAŁEK BARBARA
76
4.
PIETRASZEK MAGDALENA
55



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 332, 334, 335
Liczba uprawnionych do głosowania: 1089
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 430
Liczba kart wyjętych z urny: 430
Frekwencja: 39.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 430
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 418

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MARSZAŁEK WOJCIECH
125
2.
MOKSA ANNA
293



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 332, 335, 336
Liczba uprawnionych do głosowania: 1148
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 360
Liczba kart wyjętych z urny: 360
Frekwencja: 31.36%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 360
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 347

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIERNACKI LECH
124
2.
KRÓL-ZARĘBA JOLANTA
41
3.
ZADĘCKA REGINA
182



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 337
Liczba uprawnionych do głosowania: 887
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 296
Liczba kart wyjętych z urny: 296
Frekwencja: 33.37%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 296
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 290

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KĘDRYNA KAZIMIERZ
47
2.
KONDRATOWICZ BOGDAN
99
3.
SIKORA MARCIN
90
4.
SIPIORA STANISŁAW
54



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 335, 337
Liczba uprawnionych do głosowania: 803
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 261
Liczba kart wyjętych z urny: 261
Frekwencja: 32.50%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 261
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 253

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAŁKA ALEKSY
129
2.
KWIATKOWSKI KRZYSZTOF
124



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 337, 340
Liczba uprawnionych do głosowania: 861
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 316
Liczba kart wyjętych z urny: 315
Frekwencja: 36.70%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 315
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 311

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOWALCZYK TOMASZ
91
2.
ZIEMIAŃSKI MAREK
220



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 337, 340
Liczba uprawnionych do głosowania: 804
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 285
Liczba kart wyjętych z urny: 285
Frekwencja: 35.45%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 285
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 282

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZAPKA DAWID
97
2.
JESIONKA WIOLETTA
48
3.
KRUPA BOGDAN
113
4.
MARTISZEK JOLANTA
24



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 338, 340, 345
Liczba uprawnionych do głosowania: 1125
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 401
Liczba kart wyjętych z urny: 401
Frekwencja: 35.64%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 401
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 399

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOWALCZYK ELŻBIETA
73
2.
LINK-LENCZOWSKI JAKUB
73
3.
ŁAGODZIC IZABELLA
62
4.
MEYSZTOWICZ PAWEŁ
191



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 338, 339
Liczba uprawnionych do głosowania: 898
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 306
Liczba kart wyjętych z urny: 304
Frekwencja: 34.08%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 304
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 302

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOWALSKA ZOFIA
113
2.
SADOWSKI MAREK
189



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 334, 335, 339
Liczba uprawnionych do głosowania: 1075
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 358
Liczba kart wyjętych z urny: 358
Frekwencja: 33.30%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 358
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 355

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KRZYNÓWEK HALINA
254
2.
ZĘBALSKA IRENA
101



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 344, 345, 346
Liczba uprawnionych do głosowania: 1219
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 518
Liczba kart wyjętych z urny: 518
Frekwencja: 42.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 518
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 508

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOCERBA BOGUSŁAW
61
2.
MICHNO MIECZYSŁAW MAREK
100
3.
WIELGUS ANGELIKA
151
4.
WNĘK DARIUSZ
27
5.
WOŹNIAKIEWICZ JERZY
169



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 341, 342
Liczba uprawnionych do głosowania: 967
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 386
Liczba kart wyjętych z urny: 386
Frekwencja: 39.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 386
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 382

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GARDIAS KAZIMIERZ
121
2.
KRZYSZTONEK WOJCIECH
208
3.
MARCINIEC BEATA
53



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 342, 343
Liczba uprawnionych do głosowania: 1058
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 443
Liczba kart wyjętych z urny: 443
Frekwencja: 41.87%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 443
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 434

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CIEŚLIK ŁUKASZ
262
2.
KLIMEK TADEUSZ
115
3.
MAJCHER MAREK WIKTOR
57



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 343, 344
Liczba uprawnionych do głosowania: 1053
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 413
Liczba kart wyjętych z urny: 413
Frekwencja: 39.22%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 413
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 408

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GÓRECKI TOMASZ
9
2.
KOTARBA MACIEJ ANDRZEJ
85
3.
LESIAK-GIŻYCKA JADWIGA
6
4.
LUTY ROBERT
55
5.
ORŁOWSKI ADRIAN MATEUSZ
70
6.
SZATKO-NOWAK JOLANTA
183



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 344
Liczba uprawnionych do głosowania: 936
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 366
Liczba kart wyjętych z urny: 366
Frekwencja: 39.10%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 366
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 361

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DELIKAT BOGDAN
49
2.
KASZA ROBERT
39
3.
OLIWA ANNA
107
4.
ULMANIEC ZBIGNIEW
166



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 341, 345, 346, 348
Liczba uprawnionych do głosowania: 1167
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 474
Liczba kart wyjętych z urny: 473
Frekwencja: 40.62%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 473
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 463

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BRYDNIAK ANNA
279
2.
RYCHLIK JACEK
184



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 341, 346, 348
Liczba uprawnionych do głosowania: 955
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 395
Liczba kart wyjętych z urny: 395
Frekwencja: 41.36%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 395
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 389

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KUBERSKI ANDRZEJ
38
2.
NOWAK PIOTR
72
3.
PORADA MARCIN
146
4.
RYDZ ANETA
52
5.
SŁOWIKOWSKA ANNA
81



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 332, 333, 347
Liczba uprawnionych do głosowania: 1249
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 426
Liczba kart wyjętych z urny: 426
Frekwencja: 34.11%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 426
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 418

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KĘSEK WOJCIECH
84
2.
MALIK EDWARD
68
3.
PINAS PIOTR
90
4.
SZELĘGIEWICZ WERONIKA
154
5.
ZIEMIŃSKA AGNIESZKA
22



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 336
Liczba uprawnionych do głosowania: 1098
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 287
Liczba kart wyjętych z urny: 287
Frekwencja: 26.14%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 287
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 280

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIERNACIK EWA
61
2.
KASZTELANIEC EDWARD
59
3.
POLLER TOMASZ
112
4.
STROKA JACEK MARIA
48


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH