WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 13 Podgórze
Frekwencja: 33.21%
Wybierz nr okręgu:
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 317, 322, 331
Liczba uprawnionych do głosowania: 1152Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 425
Liczba kart wyjętych z urny: 425
Frekwencja: 36.89%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 425
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 411
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KURAL TERESA |
274
|
2.
|
ŚWIECZKOWSKA URSZULA |
137
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 317, 318
Liczba uprawnionych do głosowania: 1511Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 494
Liczba kart wyjętych z urny: 494
Frekwencja: 32.69%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 494
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 489
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZ |
61
|
2.
|
MARKIEWICZ BOLESŁAW KRZYSZTOF |
224
|
3.
|
PAŁKA PRZEMYSŁAW |
80
|
4.
|
REJDAK MACIEJ |
124
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 319, 321
Liczba uprawnionych do głosowania: 1260Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 396
Liczba kart wyjętych z urny: 396
Frekwencja: 31.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 396
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 385
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CZERWIŃSKA-PACURA AURELIA |
125
|
2.
|
FELUŚ MAREK |
102
|
3.
|
GŁADYSZ MARZENA |
84
|
4.
|
KISTER KAROL |
20
|
5.
|
SMĘDER BARBARA |
54
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 317, 318, 319, 320, 321, 322
Liczba uprawnionych do głosowania: 1113Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 378
Liczba kart wyjętych z urny: 378
Frekwencja: 33.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 378
Liczba głosów nieważnych: 20
Liczba głosów ważnych: 358
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
JAGIELSKI ANDRZEJ |
88
|
2.
|
KULIG ANNA |
84
|
3.
|
PANEK JERZY |
113
|
4.
|
ZYGIEL KRYSTYNA |
73
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 322, 323, 329
Liczba uprawnionych do głosowania: 1205Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 363
Liczba kart wyjętych z urny: 363
Frekwencja: 30.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 363
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 355
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
HOJDA RAFAŁ |
97
|
2.
|
ORŁOWSKA BARBARA JADWIGA |
133
|
3.
|
WĄSIKOWSKI JAKUB |
125
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 322, 327, 328
Liczba uprawnionych do głosowania: 1580Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 485
Liczba kart wyjętych z urny: 485
Frekwencja: 30.70%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 485
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 478
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
FRĄCZEK JADWIGA |
75
|
2.
|
KRZAKLEWSKA EWA |
58
|
3.
|
LETKIEWICZ MACIEJ |
8
|
4.
|
MAYER WOJCIECH |
44
|
5.
|
PABIAN KATARZYNA |
120
|
6.
|
WITKOWSKI DARIUSZ |
108
|
7.
|
WSZOŁEK MICHAŁ |
65
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 307, 321, 323, 324, 325, 326, 328
Liczba uprawnionych do głosowania: 1340Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 467
Liczba kart wyjętych z urny: 466
Frekwencja: 34.85%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 466
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 452
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BARAN BARBARA |
93
|
2.
|
KOTULSKA IWONA |
30
|
3.
|
LULEWICZ DOMINIK |
90
|
4.
|
RYBIAŁEK JANUSZ |
76
|
5.
|
SURDYKOWSKA ALEKSANDRA |
76
|
6.
|
WARCHAŁ PAULINA PETRONELA |
87
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 324, 328
Liczba uprawnionych do głosowania: 1175Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 369
Liczba kart wyjętych z urny: 369
Frekwencja: 31.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 369
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 360
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KAWULA KATARZYNA IRENA |
28
|
2.
|
KOŁOMYJSKI TOMASZ MACIEJ |
104
|
3.
|
KOTOWICZ GRZEGORZ |
63
|
4.
|
KOWALIK TOMASZ |
47
|
5.
|
LEFLER ROBERT |
21
|
6.
|
MROŻEK ROBERT |
77
|
7.
|
POPIELSKA AGATA |
20
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 324, 325, 326
Liczba uprawnionych do głosowania: 1304Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 386
Liczba kart wyjętych z urny: 386
Frekwencja: 29.60%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 386
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 381
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CYZA ZBIGNIEW |
97
|
2.
|
KASPRZYK ADAM |
164
|
3.
|
ŚLAZYK SŁAWOMIR |
120
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 307, 308, 326
Liczba uprawnionych do głosowania: 1257Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 418
Liczba kart wyjętych z urny: 418
Frekwencja: 33.25%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 417
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 413
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KOZŁOWSKA IGA |
143
|
2.
|
ŚWITALSKI PIOTR |
153
|
3.
|
WŁODARCZYK ZYGMUNT |
117
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 307, 308
Liczba uprawnionych do głosowania: 1238Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 430
Liczba kart wyjętych z urny: 429
Frekwencja: 34.73%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 428
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 423
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GIL MAGDALENA |
71
|
2.
|
LIGĘZA GRAŻYNA |
124
|
3.
|
TOBOŁA SZYMON |
157
|
4.
|
ŻELAZKO ANDRZEJ |
71
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 309, 310, 326
Liczba uprawnionych do głosowania: 1480Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 409
Liczba kart wyjętych z urny: 409
Frekwencja: 27.64%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 409
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 397
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CHMIELECKI OSKAR |
113
|
2.
|
CHYTKOWSKA ELŻBIETA |
94
|
3.
|
DROŻDŻAK ANNA |
64
|
4.
|
RABIASZ JOANNA |
126
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 323, 329, 330
Liczba uprawnionych do głosowania: 1426Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 567
Liczba kart wyjętych z urny: 567
Frekwencja: 39.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 567
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 561
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
PRACZYŃSKA IWONA |
160
|
2.
|
WĘGRZYNOWSKA ELŻBIETA |
57
|
3.
|
WIEWIÓRKA SZYMON |
127
|
4.
|
WOJTOWICZ WOJCIECH |
152
|
5.
|
ŻAK MONIKA |
65
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 313, 329, 330
Liczba uprawnionych do głosowania: 1449Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 414
Liczba kart wyjętych z urny: 414
Frekwencja: 28.57%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 414
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 408
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KUMALA RYSZARD |
114
|
2.
|
MŁYNARZ JACEK |
237
|
3.
|
PĄGOWSKI MATEUSZ ARTUR |
57
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 309, 310, 311, 312, 313
Liczba uprawnionych do głosowania: 1579Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 617
Liczba kart wyjętych z urny: 617
Frekwencja: 39.08%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 616
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 602
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BUKALSKI KRZYSZTOF |
195
|
2.
|
STYRSKI TADEUSZ |
407
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 309, 310, 312
Liczba uprawnionych do głosowania: 1441Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 519
Liczba kart wyjętych z urny: 519
Frekwencja: 36.02%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 519
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 498
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
KACZMAREK ROMUALD |
84
|
2.
|
PROROK KRZYSZTOF |
106
|
3.
|
STROJNA BOGUMIŁA |
151
|
4.
|
WRONA ADAM |
157
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 308, 311, 313, 314, 479, 480
Liczba uprawnionych do głosowania: 1249Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 429
Liczba kart wyjętych z urny: 429
Frekwencja: 34.35%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 429
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 418
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
NOWACZYK JAN |
70
|
2.
|
PRUS JACEK |
75
|
3.
|
WIATER-WILEŃSKI WIESŁAW |
126
|
4.
|
WŁOSIK KRZYSZTOF |
147
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 312, 314
Liczba uprawnionych do głosowania: 1466Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 499
Liczba kart wyjętych z urny: 499
Frekwencja: 34.04%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 499
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 497
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DĘBOSZ-WARCHOŁ MARTA |
79
|
2.
|
GALLI WITOLD |
75
|
3.
|
WAJDA BOGDAN |
273
|
4.
|
ZAREMBA JADWIGA |
70
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 313, 314, 315, 479, 480
Liczba uprawnionych do głosowania: 1207Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 383
Liczba kart wyjętych z urny: 383
Frekwencja: 31.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 383
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 372
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BEDNARZ JACEK |
171
|
2.
|
MIKLASZEWSKI MACIEJ |
111
|
3.
|
ROBAK ZYGMUNT |
90
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 314, 315
Liczba uprawnionych do głosowania: 1144Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 416
Liczba kart wyjętych z urny: 416
Frekwencja: 36.36%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 416
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 412
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CZEKAJ MAREK |
81
|
2.
|
DROŻDŻ PAULINA |
88
|
3.
|
PIÓRECKA TERESA |
50
|
4.
|
TRĘBACZ PATRYCJA |
193
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 315, 316
Liczba uprawnionych do głosowania: 1110Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 331
Liczba kart wyjętych z urny: 331
Frekwencja: 29.82%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 331
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 326
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
MODZELEWSKA-KADOW MAGDALENA |
207
|
2.
|
WALAS EUGENIUSZ |
119
|
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH