WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 13 Podgórze
Frekwencja: 33.21%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 317, 322, 331
Liczba uprawnionych do głosowania: 1152
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 425
Liczba kart wyjętych z urny: 425
Frekwencja: 36.89%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 425
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 411

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KURAL TERESA
274
2.
ŚWIECZKOWSKA URSZULA
137



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 317, 318
Liczba uprawnionych do głosowania: 1511
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 494
Liczba kart wyjętych z urny: 494
Frekwencja: 32.69%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 494
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 489

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOŚCIÓŁEK ŁUKASZ
61
2.
MARKIEWICZ BOLESŁAW KRZYSZTOF
224
3.
PAŁKA PRZEMYSŁAW
80
4.
REJDAK MACIEJ
124



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 319, 321
Liczba uprawnionych do głosowania: 1260
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 396
Liczba kart wyjętych z urny: 396
Frekwencja: 31.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 396
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 385

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZERWIŃSKA-PACURA AURELIA
125
2.
FELUŚ MAREK
102
3.
GŁADYSZ MARZENA
84
4.
KISTER KAROL
20
5.
SMĘDER BARBARA
54



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 317, 318, 319, 320, 321, 322
Liczba uprawnionych do głosowania: 1113
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 378
Liczba kart wyjętych z urny: 378
Frekwencja: 33.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 378
Liczba głosów nieważnych: 20
Liczba głosów ważnych: 358

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAGIELSKI ANDRZEJ
88
2.
KULIG ANNA
84
3.
PANEK JERZY
113
4.
ZYGIEL KRYSTYNA
73



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 322, 323, 329
Liczba uprawnionych do głosowania: 1205
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 363
Liczba kart wyjętych z urny: 363
Frekwencja: 30.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 363
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 355

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HOJDA RAFAŁ
97
2.
ORŁOWSKA BARBARA JADWIGA
133
3.
WĄSIKOWSKI JAKUB
125



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 322, 327, 328
Liczba uprawnionych do głosowania: 1580
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 485
Liczba kart wyjętych z urny: 485
Frekwencja: 30.70%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 485
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 478

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FRĄCZEK JADWIGA
75
2.
KRZAKLEWSKA EWA
58
3.
LETKIEWICZ MACIEJ
8
4.
MAYER WOJCIECH
44
5.
PABIAN KATARZYNA
120
6.
WITKOWSKI DARIUSZ
108
7.
WSZOŁEK MICHAŁ
65



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 307, 321, 323, 324, 325, 326, 328
Liczba uprawnionych do głosowania: 1340
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 467
Liczba kart wyjętych z urny: 466
Frekwencja: 34.85%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 466
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 452

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BARAN BARBARA
93
2.
KOTULSKA IWONA
30
3.
LULEWICZ DOMINIK
90
4.
RYBIAŁEK JANUSZ
76
5.
SURDYKOWSKA ALEKSANDRA
76
6.
WARCHAŁ PAULINA PETRONELA
87



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 324, 328
Liczba uprawnionych do głosowania: 1175
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 369
Liczba kart wyjętych z urny: 369
Frekwencja: 31.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 369
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 360

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KAWULA KATARZYNA IRENA
28
2.
KOŁOMYJSKI TOMASZ MACIEJ
104
3.
KOTOWICZ GRZEGORZ
63
4.
KOWALIK TOMASZ
47
5.
LEFLER ROBERT
21
6.
MROŻEK ROBERT
77
7.
POPIELSKA AGATA
20



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 324, 325, 326
Liczba uprawnionych do głosowania: 1304
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 386
Liczba kart wyjętych z urny: 386
Frekwencja: 29.60%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 386
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 381

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CYZA ZBIGNIEW
97
2.
KASPRZYK ADAM
164
3.
ŚLAZYK SŁAWOMIR
120



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 307, 308, 326
Liczba uprawnionych do głosowania: 1257
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 418
Liczba kart wyjętych z urny: 418
Frekwencja: 33.25%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 417
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 413

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOZŁOWSKA IGA
143
2.
ŚWITALSKI PIOTR
153
3.
WŁODARCZYK ZYGMUNT
117



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 307, 308
Liczba uprawnionych do głosowania: 1238
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 430
Liczba kart wyjętych z urny: 429
Frekwencja: 34.73%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 428
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 423

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GIL MAGDALENA
71
2.
LIGĘZA GRAŻYNA
124
3.
TOBOŁA SZYMON
157
4.
ŻELAZKO ANDRZEJ
71



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 309, 310, 326
Liczba uprawnionych do głosowania: 1480
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 409
Liczba kart wyjętych z urny: 409
Frekwencja: 27.64%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 409
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 397

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CHMIELECKI OSKAR
113
2.
CHYTKOWSKA ELŻBIETA
94
3.
DROŻDŻAK ANNA
64
4.
RABIASZ JOANNA
126



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 323, 329, 330
Liczba uprawnionych do głosowania: 1426
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 567
Liczba kart wyjętych z urny: 567
Frekwencja: 39.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 567
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 561

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PRACZYŃSKA IWONA
160
2.
WĘGRZYNOWSKA ELŻBIETA
57
3.
WIEWIÓRKA SZYMON
127
4.
WOJTOWICZ WOJCIECH
152
5.
ŻAK MONIKA
65



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 313, 329, 330
Liczba uprawnionych do głosowania: 1449
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 414
Liczba kart wyjętych z urny: 414
Frekwencja: 28.57%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 414
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 408

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KUMALA RYSZARD
114
2.
MŁYNARZ JACEK
237
3.
PĄGOWSKI MATEUSZ ARTUR
57



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 309, 310, 311, 312, 313
Liczba uprawnionych do głosowania: 1579
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 617
Liczba kart wyjętych z urny: 617
Frekwencja: 39.08%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 616
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 602

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUKALSKI KRZYSZTOF
195
2.
STYRSKI TADEUSZ
407



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 309, 310, 312
Liczba uprawnionych do głosowania: 1441
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 519
Liczba kart wyjętych z urny: 519
Frekwencja: 36.02%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 519
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 498

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KACZMAREK ROMUALD
84
2.
PROROK KRZYSZTOF
106
3.
STROJNA BOGUMIŁA
151
4.
WRONA ADAM
157



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 308, 311, 313, 314, 479, 480
Liczba uprawnionych do głosowania: 1249
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 429
Liczba kart wyjętych z urny: 429
Frekwencja: 34.35%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 429
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 418

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
NOWACZYK JAN
70
2.
PRUS JACEK
75
3.
WIATER-WILEŃSKI WIESŁAW
126
4.
WŁOSIK KRZYSZTOF
147



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 312, 314
Liczba uprawnionych do głosowania: 1466
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 499
Liczba kart wyjętych z urny: 499
Frekwencja: 34.04%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 499
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 497

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DĘBOSZ-WARCHOŁ MARTA
79
2.
GALLI WITOLD
75
3.
WAJDA BOGDAN
273
4.
ZAREMBA JADWIGA
70



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 313, 314, 315, 479, 480
Liczba uprawnionych do głosowania: 1207
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 383
Liczba kart wyjętych z urny: 383
Frekwencja: 31.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 383
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 372

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEDNARZ JACEK
171
2.
MIKLASZEWSKI MACIEJ
111
3.
ROBAK ZYGMUNT
90



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 314, 315
Liczba uprawnionych do głosowania: 1144
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 416
Liczba kart wyjętych z urny: 416
Frekwencja: 36.36%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 416
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 412

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CZEKAJ MAREK
81
2.
DROŻDŻ PAULINA
88
3.
PIÓRECKA TERESA
50
4.
TRĘBACZ PATRYCJA
193



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 315, 316
Liczba uprawnionych do głosowania: 1110
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 331
Liczba kart wyjętych z urny: 331
Frekwencja: 29.82%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 331
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 326

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MODZELEWSKA-KADOW MAGDALENA
207
2.
WALAS EUGENIUSZ
119


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH