WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 12 Bieżanów-Prokocim
Frekwencja: 32.77%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 269, 270, 273, 274
Liczba uprawnionych do głosowania: 2805
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 745
Liczba kart wyjętych z urny: 745
Frekwencja: 26.56%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 745
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 732

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DZIWISZ JERZY
22
2.
HRYCANIUK PIOTR
112
3.
KOPEK TOMASZ
34
4.
KWIATKOWSKI JAKUB
197
5.
REGIEŃCZUK JUSTYNA
71
6.
SZYMAŃSKI MARCIN
252
7.
WCISŁO LUCJAN
44



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 271, 273
Liczba uprawnionych do głosowania: 2803
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 1183
Liczba kart wyjętych z urny: 1183
Frekwencja: 42.20%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 1183
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 1161

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BACZEWSKI ANDRZEJ
28
2.
CHRABĄSZCZ ALEKSANDRA
279
3.
DERDA BARTŁOMIEJ
37
4.
DZIEDZIC TOMASZ
88
5.
FILIPEK WALDEMAR
30
6.
JOŃCA RAFAŁ
285
7.
LUTY WOJCIECH
51
8.
NALEPA TOMASZ
51
9.
NAWROT AGNIESZKA
92
10.
PIŁAT TOMASZ
21
11.
SALAWA LIDIA
199



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 269, 272, 273, 274
Liczba uprawnionych do głosowania: 2891
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 1212
Liczba kart wyjętych z urny: 1212
Frekwencja: 41.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 1212
Liczba głosów nieważnych: 17
Liczba głosów ważnych: 1195

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KADULA ANDRZEJ
313
2.
MATYKIEWICZ ELŻBIETA
395
3.
MROCZEK MATEUSZ
285
4.
SŁOWIK ANDRZEJ
88
5.
SOPEL KINGA
114



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 279, 280, 282
Liczba uprawnionych do głosowania: 2131
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 683
Liczba kart wyjętych z urny: 682
Frekwencja: 32.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 682
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 669

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOŻUCH ZBIGNIEW
386
2.
KWAŚNIOWSKA-MAJ JUSTYNA
121
3.
ŁĘSKI PIOTR
162



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 278, 279, 280, 282
Liczba uprawnionych do głosowania: 2228
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 581
Liczba kart wyjętych z urny: 581
Frekwencja: 26.08%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 581
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 570

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIEŃ PATRYCJA
178
2.
KWIECIEŃ TADEUSZ
72
3.
LIS TOMASZ
182
4.
PARUCH WIESŁAW
21
5.
WOSZCZYNA DAMIAN
117



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 275, 276, 277, 281
Liczba uprawnionych do głosowania: 2197
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 753
Liczba kart wyjętych z urny: 752
Frekwencja: 34.27%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 752
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 745

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CHLEBDA KONRAD
131
2.
GODZIC IRENEUSZ
226
3.
KMITA GRZEGORZ
158
4.
KWIATKOWSKA KINGA
230



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 277, 278, 281, 282
Liczba uprawnionych do głosowania: 2049
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 579
Liczba kart wyjętych z urny: 579
Frekwencja: 28.26%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 579
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 567

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DONIEC TOMASZ
97
2.
GRODECKI WŁADYSŁAW
95
3.
GUZIK TOMASZ
220
4.
KORZENIAK MIECZYSŁAW
69
5.
TOMCZYK RYSZARD
86



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 272, 274, 275, 277
Liczba uprawnionych do głosowania: 2453
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 794
Liczba kart wyjętych z urny: 794
Frekwencja: 32.37%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 794
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 789

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAŁĘZIOWSKI ARKADIUSZ
138
2.
LEŚNIAK BARBARA
385
3.
WIĘCŁAWEK PATRYCJA
266



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 291, 293, 294, 477
Liczba uprawnionych do głosowania: 2876
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 948
Liczba kart wyjętych z urny: 947
Frekwencja: 32.96%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 947
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 933

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
PASIUT ROBERT
209
2.
WÓJTOWICZ KRZYSZTOF
253
3.
ZADWÓRNY JANUSZ
471



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 286, 288, 291, 292, 295, 299
Liczba uprawnionych do głosowania: 2424
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 969
Liczba kart wyjętych z urny: 970
Frekwencja: 39.98%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 970
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 959

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GUCWA JANUSZ JACEK
117
2.
JANIOŁ FRANCISZEK
135
3.
JÓZEFCZYK ANDRZEJ
254
4.
KRASICKI KRZYSZTOF
31
5.
KRUSENSTERN KRZYSZTOF
108
6.
MADEJ ANTONI
47
7.
MAJ KRZYSZTOF
21
8.
SPRYŃCA KONRAD
203
9.
TWARDOSZ GRZEGORZ
43



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 287, 288, 290, 291
Liczba uprawnionych do głosowania: 2802
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 760
Liczba kart wyjętych z urny: 760
Frekwencja: 27.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 760
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 749

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FĄFARA PIOTR
200
2.
LELO MAREK
178
3.
MALIK ADRIAN
139
4.
PANEK EWA
185
5.
STASZKIEWICZ ARTUR
47



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 285, 289, 290
Liczba uprawnionych do głosowania: 2703
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 702
Liczba kart wyjętych z urny: 702
Frekwencja: 25.97%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 702
Liczba głosów nieważnych: 19
Liczba głosów ważnych: 683

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIELCZYK MAŁGORZATA
140
2.
LASOTA MIECZYSŁAW
252
3.
RYBKA BARBARA
101
4.
ZYZMAN ADAM
190



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 286, 287, 289
Liczba uprawnionych do głosowania: 2559
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 792
Liczba kart wyjętych z urny: 792
Frekwencja: 30.95%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 792
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 778

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DRAGAN DARIUSZ
85
2.
MADEJSKI MICHAŁ
183
3.
SOWA MARIA
179
4.
TABAK ROBERT
61
5.
WOJCIECHOWSKI PIOTR
270



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 276, 283, 284, 286
Liczba uprawnionych do głosowania: 2130
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 817
Liczba kart wyjętych z urny: 817
Frekwencja: 38.36%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 817
Liczba głosów nieważnych: 22
Liczba głosów ważnych: 795

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUCHELT RAFAŁ
317
2.
PIETRZYŃSKI WOJCIECH
199
3.
STAWARZ BOGDAN
279



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 274, 295, 296, 297, 298
Liczba uprawnionych do głosowania: 2428
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 911
Liczba kart wyjętych z urny: 911
Frekwencja: 37.52%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 911
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 895

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CHODOROWSKI JAROSŁAW
196
2.
IMIELSKA DANUTA
72
3.
KEMPF PIOTR
53
4.
KMIECIK TOMASZ
36
5.
LELO EWA
86
6.
PIERGIES TOMASZ
198
7.
STAWARZ MAŁGORZATA
254



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 284, 286, 291, 292, 295, 296
Liczba uprawnionych do głosowania: 2547
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 885
Liczba kart wyjętych z urny: 884
Frekwencja: 34.75%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 884
Liczba głosów nieważnych: 24
Liczba głosów ważnych: 860

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAJNIAK BARTOSZ
97
2.
KWIATKOWSKI DAWID
274
3.
ŁACHETA BOŻENA
136
4.
MAJCHER-LEGAWIEC URSZULA
101
5.
ŚLUSAREK ANNA
252



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 295, 298, 299
Liczba uprawnionych do głosowania: 2165
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 861
Liczba kart wyjętych z urny: 861
Frekwencja: 39.77%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 861
Liczba głosów nieważnych: 23
Liczba głosów ważnych: 838

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FIJAŁKOWSKA GRAŻYNA
544
2.
KŁONICA ZBIGNIEW
294



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 300, 304, 305, 306
Liczba uprawnionych do głosowania: 2604
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 843
Liczba kart wyjętych z urny: 839
Frekwencja: 32.37%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 839
Liczba głosów nieważnych: 17
Liczba głosów ważnych: 822

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FRĄCZEK BARBARA
225
2.
FUKSA MAŁGORZATA
193
3.
KWIATKOWSKI ZBIGNIEW
225
4.
SUROWY KAMIL
66
5.
WYŻYKOWSKI WOJCIECH
113

Kandydat wybrany poprzez losowanie.



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 300, 301, 302
Liczba uprawnionych do głosowania: 2611
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 758
Liczba kart wyjętych z urny: 758
Frekwencja: 29.03%
Liczba kart nieważnych: 4
Liczba kart ważnych: 754
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 747

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FRANCZAK FILIP
211
2.
MARKOWICZ WIESŁAW
250
3.
PERŁOWSKI RAFAŁ
132
4.
TATARCZUK KRZYSZTOF
34
5.
ZACHARSKI ZBIGNIEW
120



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 302, 303, 304
Liczba uprawnionych do głosowania: 2570
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 691
Liczba kart wyjętych z urny: 691
Frekwencja: 26.89%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 691
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 677

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KULAK TERESA
141
2.
ROMEJKO ANDRZEJ
111
3.
WERNER BEATA
138
4.
WITKOWSKA KINGA
186
5.
ZACHARSKI DAWID
101



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 304, 305, 306
Liczba uprawnionych do głosowania: 2499
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 727
Liczba kart wyjętych z urny: 727
Frekwencja: 29.09%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 727
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 716

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FIGIEL MIROSŁAW
47
2.
GWIAZDA AGATA
347
3.
JAMRO TADEUSZ
15
4.
STELMACH ANNA
150
5.
SZELĄG MARCIN
89
6.
TATOŃ AGNIESZKA
68


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH