WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 10 Swoszowice
Frekwencja: 35.33%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 223, 224, 225
Liczba uprawnionych do głosowania: 1177
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 548
Liczba kart wyjętych z urny: 548
Frekwencja: 46.56%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 548
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 545

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BANIA BOGUMIŁ
241
2.
KAPERA ZBIGNIEW ALEKSANDER
171
3.
KRZYSZTOF WŁADYSŁAW
133



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 232
Liczba uprawnionych do głosowania: 849
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 178
Liczba kart wyjętych z urny: 178
Frekwencja: 20.97%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 178
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 171

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KĄSEK SŁAWOMIR
48
2.
ŁATKA ANDRZEJ
67
3.
WOJTASIK JAROSŁAW
56



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 3, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat LISZKA WOJCIECH uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 226, 227, 228
Liczba uprawnionych do głosowania: 1146
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 478
Liczba kart wyjętych z urny: 478
Frekwencja: 41.71%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 478
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 468

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAŁOCHA PIOTR
139
2.
MARKIEWICZ ARTUR
329



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 225, 226, 227, 228
Liczba uprawnionych do głosowania: 1140
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 354
Liczba kart wyjętych z urny: 354
Frekwencja: 31.05%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 354
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 343

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DMYTRZAK GRZEGORZ
96
2.
PŁACHNO PAWEŁ
57
3.
SZEWCZYK MARCIN
190



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 225, 227, 230
Liczba uprawnionych do głosowania: 1159
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 429
Liczba kart wyjętych z urny: 426
Frekwencja: 37.01%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 426
Liczba głosów nieważnych: 42
Liczba głosów ważnych: 384

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BROŻEK PRZEMYSŁAW
235
2.
OSMAŃSKI WOJCIECH
149



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 227, 228, 229, 230
Liczba uprawnionych do głosowania: 1110
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 362
Liczba kart wyjętych z urny: 362
Frekwencja: 32.61%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 362
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 347

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FULAR ELŻBIETA
122
2.
GĘBCZAK ROMAN
64
3.
SZAREK JADWIGA
161



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 229, 230
Liczba uprawnionych do głosowania: 1074
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 427
Liczba kart wyjętych z urny: 427
Frekwencja: 39.76%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 427
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 420

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIELARZ ANDRZEJ
84
2.
DOBOSZ KAZIMIERZ
28
3.
JOŃCZYK ANDRZEJ
195
4.
KANIA MATEUSZ
50
5.
PATYNA STANISŁAW
63



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 237, 238
Liczba uprawnionych do głosowania: 941
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 246
Liczba kart wyjętych z urny: 246
Frekwencja: 26.14%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 246
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 244

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MIKUŁA JAN
126
2.
PAJDZIK STANISŁAW
48
3.
WAWRZONKIEWICZ-NOWACKA BEATA MARIA
70



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 237, 238
Liczba uprawnionych do głosowania: 848
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 250
Liczba kart wyjętych z urny: 250
Frekwencja: 29.48%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 250
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 247

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GĘGOTEK GRZEGORZ
71
2.
GÓRECKA ANNA
58
3.
KUCZAJ ANGELIKA
118



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 11, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat REJEK DARIUSZ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 231, 238
Liczba uprawnionych do głosowania: 915
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 386
Liczba kart wyjętych z urny: 387
Frekwencja: 42.19%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 387
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 373

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DĘBSKI JACEK
105
2.
STRONIEWSKI TADEUSZ
91
3.
ŻURAD ANNA
177



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 13, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat RYMONT ADAM uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 232, 233, 235
Liczba uprawnionych do głosowania: 802
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 317
Liczba kart wyjętych z urny: 316
Frekwencja: 39.53%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 316
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 307

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MURZYN TADEUSZ
209
2.
ZAMORSKA BARBARA
98



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 232, 233
Liczba uprawnionych do głosowania: 806
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 274
Liczba kart wyjętych z urny: 274
Frekwencja: 34.00%
Liczba kart nieważnych: 1
Liczba kart ważnych: 273
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 252

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
POGODA-TOTA AGNIESZKA
149
2.
SOBEJKO TOMASZ
103



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 232, 233
Liczba uprawnionych do głosowania: 742
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 204
Liczba kart wyjętych z urny: 204
Frekwencja: 27.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 204
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 202

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BALICKI ANDRZEJ
92
2.
DĘBOWSKI PIOTR
49
3.
GARYCKI ANDRZEJ
46
4.
PIWOWARCZYK GRAŻYNA BARBARA
15



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 17, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat DRĄG ANDRZEJ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 235, 237, 238
Liczba uprawnionych do głosowania: 728
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 219
Liczba kart wyjętych z urny: 218
Frekwencja: 30.08%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 218
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 213

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DOMAŃSKI WALDEMAR
128
2.
KRASOWSKI DOMINIK
85



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 229
Liczba uprawnionych do głosowania: 1091
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 339
Liczba kart wyjętych z urny: 335
Frekwencja: 31.07%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 335
Liczba głosów nieważnych: 18
Liczba głosów ważnych: 317

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GALAS DOMINIK
201
2.
POTAŃCZYK KRZYSZTOF
116



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 234
Liczba uprawnionych do głosowania: 892
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 379
Liczba kart wyjętych z urny: 379
Frekwencja: 42.49%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 379
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 373

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KOŚCISZ PIOTR
51
2.
NAZIMEK MACIEJ
322



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 223, 224, 225, 227, 230
Liczba uprawnionych do głosowania: 1062
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 433
Liczba kart wyjętych z urny: 432
Frekwencja: 40.77%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 432
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 420

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEBEJ GRZEGORZ
99
2.
JAŁOCHA JÓZEF
216
3.
KOTECKI MICHAŁ
105


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH