WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 1 Stare Miasto
Frekwencja: 33.71%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 1, 2
Liczba uprawnionych do głosowania: 1294
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 338
Liczba kart wyjętych z urny: 338
Frekwencja: 26.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 338
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 322

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BRODZIŃSKA-CZARNOTA ANETA
54
2.
FURA ZYGMUNT
14
3.
GRODECKI ANDRZEJ JÓZEF
27
4.
ILNICKI STANISŁAW
14
5.
KUBACKI MIECZYSŁAW
38
6.
SAJDAK KRZYSZTOF
90
7.
SUWIK KRZYSZTOF
8
8.
TYLEK ANNA MARIA
77



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 2, 3
Liczba uprawnionych do głosowania: 1287
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 333
Liczba kart wyjętych z urny: 333
Frekwencja: 25.87%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 333
Liczba głosów nieważnych: 20
Liczba głosów ważnych: 313

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ADAMCZYK PAWEŁ
75
2.
BARON ANDRZEJ
23
3.
GAPYS ANNA MAGDALENA
84
4.
KOHUT ZDZISŁAWA
32
5.
WALICKI LECH
23
6.
WŁODARCZYK BOGUMIŁ
25
7.
WNUK MARCIN
51



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 3, 4
Liczba uprawnionych do głosowania: 1341
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 447
Liczba kart wyjętych z urny: 447
Frekwencja: 33.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 447
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 433

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BALCEWICZ JACEK
144
2.
FLISAK ANDRZEJ
22
3.
MATEJA MATEUSZ JAN
126
4.
PAZOWSKI MICHAŁ
64
5.
SUDER STANISŁAWA
77



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 5, 6
Liczba uprawnionych do głosowania: 1520
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 437
Liczba kart wyjętych z urny: 437
Frekwencja: 28.75%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 437
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 426

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAWORSKA KATARZYNA
40
2.
KLUK ELIZA
22
3.
PASTERNAK WOJCIECH
59
4.
SERAFIŃSKI KONRAD
14
5.
SZLACHETKA MARIAN
51
6.
TUCHOWSKI MAREK
125
7.
ZURZYCKI MATEUSZ
115



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 7, 8, 457
Liczba uprawnionych do głosowania: 1536
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 591
Liczba kart wyjętych z urny: 590
Frekwencja: 38.48%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 590
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 587

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BARON KRZYSZTOF
227
2.
JURZYK JOLANTA
64
3.
KAJSTURA WITOLD JAN
249
4.
ZIĄBER ANNA
47



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 3, 6, 7, 8
Liczba uprawnionych do głosowania: 1466
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 431
Liczba kart wyjętych z urny: 431
Frekwencja: 29.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 431
Liczba głosów nieważnych: 18
Liczba głosów ważnych: 413

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BARON WIESŁAW
205
2.
FLOREK JERZY ROMAN
26
3.
JAGLARZ MIROSŁAW
14
4.
LIMANÓWKA RYSZARD
28
5.
RZEPECKI MICHAŁ
111
6.
TUSZYŃSKA JUDYTA
29



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 9, 10, 11
Liczba uprawnionych do głosowania: 1581
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 497
Liczba kart wyjętych z urny: 497
Frekwencja: 31.44%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 497
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 491

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DUDA WERONIKA
188
2.
GALLOS MAGDALENA
77
3.
KOSTRZEWA-SEYOUM JONATHAN MARCIN
24
4.
PAŹDZIOR SYLWIA
25
5.
PITTNER JADWIGA
177



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 12, 13
Liczba uprawnionych do głosowania: 1181
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 462
Liczba kart wyjętych z urny: 462
Frekwencja: 39.12%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 462
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 456

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GOCIEWICZ HALINA
71
2.
KAMZIK MAŁGORZATA
61
3.
KOTNOWSKA MARTA
148
4.
PRZYBYLSKI JAKUB
121
5.
RAWŁÓW MAGDALENA
55



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 13, 14, 458
Liczba uprawnionych do głosowania: 1549
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 506
Liczba kart wyjętych z urny: 506
Frekwencja: 32.67%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 506
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 492

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BERNASIK JACEK
121
2.
IMAMURA URSZULA
50
3.
KORBIEL SABINA
73
4.
KRZECZKOWSKI BOGUSŁAW
178
5.
LECHWAR SEBASTIAN
26
6.
SZYBKOWSKA SABINA
44



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 15, 16
Liczba uprawnionych do głosowania: 1642
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 570
Liczba kart wyjętych z urny: 570
Frekwencja: 34.71%
Liczba kart nieważnych: 7
Liczba kart ważnych: 563
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 557

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CEGLAREK SEBASTIAN
154
2.
IDZIK BARBARA EWA
95
3.
KUKLIŃSKI KONRAD ANDRZEJ
53
4.
OBRAŁ EWA
42
5.
SZUBRA MACIEJ
189
6.
ŚMIŁEK SŁAWOMIR
24



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 10, 16
Liczba uprawnionych do głosowania: 1224
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 358
Liczba kart wyjętych z urny: 358
Frekwencja: 29.25%
Liczba kart nieważnych: 3
Liczba kart ważnych: 355
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 351

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KUPCZYŃSKA ANNA MARIA
102
2.
ROSNER MICHAŁ
67
3.
SOBOL GRZEGORZ
146
4.
ŚWIDERSKA-OLECHOWSKA MAGDALENA MARIA
36



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 17, 19
Liczba uprawnionych do głosowania: 1215
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 401
Liczba kart wyjętych z urny: 401
Frekwencja: 33.00%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 401
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 397

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAKUBOWSKA EWA
96
2.
WOLANIN ANNA
135
3.
WYSZYŃSKA ELŻBIETA
166



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 18, 19, 21
Liczba uprawnionych do głosowania: 1398
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 511
Liczba kart wyjętych z urny: 511
Frekwencja: 36.55%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 511
Liczba głosów nieważnych: 20
Liczba głosów ważnych: 491

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIERNAT ZBIGNIEW
165
2.
JAKUBAS ARTUR
26
3.
JAKUBOWSKI WOJCIECH
73
4.
KORCZAK MAREK
67
5.
KUCIA MACIEJ
70
6.
SZAFRANIEC MICHAŁ TOMASZ
51
7.
TOBOLEWSKI MAREK
39



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 20, 21
Liczba uprawnionych do głosowania: 1683
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 613
Liczba kart wyjętych z urny: 613
Frekwencja: 36.42%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 613
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 598

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BOCHENEK MAŁGORZATA
53
2.
GOŁDA BOŻENA BARBARA
141
3.
KAHL-RÓŻANKOWSKA PAULINA
191
4.
KOWALSKA ANNA
31
5.
KROK-JAKOBSZY KATARZYNA
119
6.
LEGUTKO MAŁGORZATA
22
7.
OLECHOWSKI PIOTR ARTUR
41



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 22, 23
Liczba uprawnionych do głosowania: 1320
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 446
Liczba kart wyjętych z urny: 446
Frekwencja: 33.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 446
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 425

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BEDNARCZUK MIŁOSZ
33
2.
CZECH-KOSIŃSKI BARTŁOMIEJ
83
3.
ŁUKASIK JANINA
35
4.
OPIOŁA FILIP
6
5.
ORWICZ KAZIMIERZ
12
6.
PETRYS ALEKSANDER
44
7.
POPEK MICHAŁ
39
8.
SPERUDA MICHAŁ
173



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 24, 26
Liczba uprawnionych do głosowania: 1604
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 571
Liczba kart wyjętych z urny: 571
Frekwencja: 35.60%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 571
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 556

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BALBUS-KUCIA MARIA
102
2.
GRABOWSKI MIROSŁAW
25
3.
NOWAK RAFAŁ
221
4.
PIECHNIK MICHAŁ
15
5.
WASILEWSKI TOMASZ MICHAŁ
21
6.
WIERZBA WALDEMAR
107
7.
WÓJCIK BOŻENA
65



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 26, 27
Liczba uprawnionych do głosowania: 1275
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 498
Liczba kart wyjętych z urny: 498
Frekwencja: 39.06%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 498
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 482

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MATIAS ANDRZEJ
103
2.
WÓJCIK MAREK
81
3.
ZARZYCKA-RZEŹNIK BARBARA
273
4.
ŻAK MATEUSZ
25



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 24, 25, 27
Liczba uprawnionych do głosowania: 1700
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 636
Liczba kart wyjętych z urny: 635
Frekwencja: 37.41%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 635
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 623

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
ORSKI MARCIN
423
2.
RYCHLIK RENATA
50
3.
SIWEK JADWIGA
56
4.
SONIK JERZY
94



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 25, 28, 29, 30
Liczba uprawnionych do głosowania: 1644
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 572
Liczba kart wyjętych z urny: 572
Frekwencja: 34.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 572
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 560

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DAROS TOMASZ
195
2.
DZIURZYŃSKI ANDRZEJ
34
3.
POPŁAWSKA MAŁGORZATA
143
4.
STANKIEWICZ KRZYSZTOF
25
5.
ŚWIĄTEK JERZY
101
6.
WOJTANIS ZENON
44
7.
ZYCH ARKADIUSZ
18



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 30, 31
Liczba uprawnionych do głosowania: 1754
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 745
Liczba kart wyjętych z urny: 745
Frekwencja: 42.47%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 745
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 738

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BATKO PIOTR
286
2.
MISZALSKI ALEKSANDER
315
3.
MLECZKO KONRAD
60
4.
ZGAŁA ZBIGNIEW
77



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 30, 31, 32, 459
Liczba uprawnionych do głosowania: 1801
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 493
Liczba kart wyjętych z urny: 492
Frekwencja: 27.37%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 492
Liczba głosów nieważnych: 17
Liczba głosów ważnych: 475

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KUPCZYŃSKI ANDRZEJ
105
2.
SĘCZEK OLGIERD
370


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH