Tydzień Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" jest corocznym przedsięwzięciem o charakterze integracyjnym, organizowanym przez Urząd Miasta Krakowa i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego przy współpracy organizacji pozarządowych. Jest to siedem dni, podczas których niepełnosprawni żeglują i pływają kajakami, kiedy niewidomi i niesłyszący uczestniczą w spektaklach teatralnych. W ciągu tych dni osoby niepełnosprawne prezentują swoje talenty artystyczne, spełniają marzenia, których sami nie byliby w stanie zrealizować. Wydarzenie rokrocznie przyciąga tysiące widzów. W roku 2013 został poszerzony o Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych.

XVIII Tydzień Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością - Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych" odbywać się będzie w dniach 30 maj - 5 czerwiec 2017 roku.


PROGRAM XVIII TYGODNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH KOCHAM KRAKÓW Z WZAJEMNOŚCIĄ - MAŁOPOLSKIE DNI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

ARTYKUŁ

XIX Tydzień Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z Wzajemnością" - Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych odbywać się będzie w dniach 08.06 - 14.06.2018 r. Inauguracja na Rynku Głównym w Krakowie od strony koscioła św. Wojciecha. Start 8.06.2018 r. godz. 12.00.