BIP MJO - Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Janczarskiego

 

Dyrektor szkoły - mgr Lucyna Mendel-Brania

przyjmuje: wt. 13:00 - 14:00; czw. 10:00 - 11:00

Dyrektor w sprawie skarg i wniosków przyjmuje:

pn. 13:15 - 14:45

 

 

 



Sekretariat – Genowefa Utrata

poniedziałek: 9.00 - 13.00
wtorek: 9.00 - 13.00
środa: 9:00 - 12:00
czwartek: 9:00 - 12:00
Długa przerwa 10.30-10.45 przeznaczona dla uczniów






Biblioteka– mgr Ewa Cichor, mgr Lucyna Mendel - Brania

poniedziałek - 8:45 - 10:45
wtorek - 9:30 - 11:30
środa - 9:30 - 11:30
czwartek - 8:00 - 10: 00
piątek 8.45 – 10:45

 

 

 

 

 



Pedagog - mgr Ewa Cichor

wtorek - 8:00 - 11:30
środa - 8:00 - 14:30
czwartek - 9:55 - 12:25


 

 

 

 

 

 

Świetlica - mgr Ewa Cichor, mgr Teresa Palonek

pon.- pt. 7.00-17.00

 

 

 

 

 



Pielęgniarka szkolna - Maria Litwa

Piątek



W ramach programu " Program wyrównywania dostępności opieki zdrowotnej w miejscu nauczania i wychowania na terenie Miasta Krakowa" w szkole,
p. pielęgniarka Krystyna Caba
przyjmuje uczniów:
śr. 9:00 - 13: 00
czw. 9:00 - 13:00

Program w całości finansowany jest przez Urząd Miasta Krakowa - Biuro ds. Ochrony Zdrowia








Oddział przedszkolny 3-4 latki

mgr Anna Kosakowska, mgr Elżbieta Poradzisz

pon.-pt. 7.00-17.00

Oddział przedszkolny 4-6 latki mgr Barbara Bonar

pon. - pt. 8:00 - 13:10






Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3

ul. Konfederacka 18, tel.12 266 19 50

Psycholog – mgr Ewa Soczek, dyżur w szkole:

Czwarty wtorek miesiąca: 12:30 - 15:30 ( możliwość konsultacji z rodzicami) oraz podczas zebrań z Rodzicami i „dni otwartych”.





KALENDARZ ORGANIZACJI ROKU SZKOLNEGO 2016/2017



ZEBRANIA Z RODZICAMI
14 września 2016 r. godz. 17:00
29.11.2016r.
24.01.2017r.
28.03.2017r.
23.05.2017r.


DNI OTWARTE ( 17:00 - 18:00)
25.10.2016r.
07.03.2017 r.
25.04.2017r.


DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH (opieka świetlicowa)
31.10.2016r.
02.11.2016r.
02.05.2017r.
04.05.2017r.
05.05.2017r.
16.06.2017r.




DYŻURY NAUCZYCIELI
PONIEDZIAŁEK
p. Marek Zalewski 9:45 - 10:30
p. Anna Bolek 11:30 - 12:15
p. Izabela Kubieniec 13:55 - 14:00

WTOREK
p. Karolina Gołuszka 10:45 - 11:30
p. Karolina Gruszka 9:45 - 10:30
p. Teresa Palonek 11:35 - 12:20
ŚRODA
p. Małgorzata Olsza 12:20 - 13:10
dk. Damian Obrał 8:50 - 9:35

CZWARTEK
p. Paulina Bugajska - Bialik 12:25 - 13:10
p. Jolanta Włodarczyk 9:45 - 10:30



KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ

PONIEDZIAŁEK

KÓŁKO MATEMATYCZNE KL. V-VI 13:15 - 14:00 op. Anna Bolek
SKS KL. I-III (osoby zakwalifikowane) 13:15-14:15 op.Marek Zalewski

WTOREK
KÓŁKO LOGIKO 12:305- 13:20 (I grupa kl.I i część kl. II )
13:30 - 14:15 ( II grupa kl. III i część kl. II) op. Teresa Palonek

ŚRODA
KÓŁKO ROBÓTEK RĘCZNYCH 13:15 - 14:00 op. Małgorzata Olsza,
Barbara Bonar
KÓŁKO PLASTYCZNE KL. I-III 12:25 - 13:10 op. Jolanta Włodarczyk
( zajęcia dla poszczególnych klas odbywają się co trzy tygodnie)
KÓŁKO ORTOGRAFITI KL. V 13:35 - 14:20 op. Paulina Bugajska - Bialik
SKS KL. I-III (osoby zakwalifikowane) 14:05-15:05 op.Marek Zalewski

CZWARTEK
KÓŁKO TEATRALNE KL. IV-VI 13:15 - 14:00 op. Paulina Bugajska - Bialik

PIĄTEK
KÓŁKO KULINARNE KL. I-III 11:35 - 12:20 op. Karolina Gruszka
(zajęcia dla poszczególnych klas odbywają się co trzy tygodnie )
KÓŁKO SPORTOWE KL. IV-VI 13:15- 14:00 op. Marek Zalewski