BIP MJO - Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie

Zespół Redakcyjny BIP:

 

Administrator BIP: Tomasz Próchniak, tel. 12 616-7269, adres e-mail: tprochniak@zikit.krakow.pl

Redaktor Naczelny: Joanna Piekarz, tel. 12 616-7510, adres e-mail: jpiekarz@zikit.krakow.pl

Administrator systemu BIP: Krzysztof Książek, tel. 12 616-7100 adres e-mail: admin@zikit.krakow.pl

Operatorzy BIP:

  • dział "Informacje o jednostce" - Urszula Tabak-Sondej, adres e-mail: utabak@zikit.krakow.pl
  • dział "Prawo" -   Urszula Tabak-Sondej, adres e-mail: utabak@zikit.krakow.pl
  • dział "Jak załatwić sprawę" - Daniel Mentel, adres e-mail: dmentel@zikit.krakow.pl
  • dział "Finanse i mienie" - Aleksandra Michalik, adres e-mail: amichalik@zikit.krakow.pl, Justyna Szlachta, adres e-mail: jszlachta@zikit.krakow.pl
  • dział "Ogłoszenia" - Michał Pyclik, adres e-mail: mpyclik@zikit.krakow.pl
  • dział "Praca" - Edyta Dudek, adres e-mail: edudek@zikit.krakow.pl
  • dział "Polityki, programy, raporty" - Daniel Mentel, adres e-mail: dmentel@zikit.krakow.pl
  • dział "Informacje organizacyjne" - Michał Pyclik, adres e-mail: mpyclik@zikit.krakow.pl
  • dział "Struktura organizacyjna" - Michał Sordyl, adres e-mail: msordyl@zikit.krakow.pl
  • dział "Elektroniczna skrzynka podawcza" - Michał Sordyl, adres e-mail: msordyl@zikit.krakow.pl
  • dział "Zamówienia publiczne" - Magdalena Gąsior, adres e-mail: mgasior@zikit.krakow.pl

 

Kontakt w sprawach BIP:  bip@zikit.krakow.pl