BIP MJO - Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie

Zespół Redakcyjny BIP:

 

Administrator BIP: Krzysztof Książek, tel. 12 616-7100 adres e-mail: admin@zikit.krakow.pl

Redaktor Naczelny: Sebastian Kowal, tel. 12 616-7510, adres e-mail: skowal@zikit.krakow.pl

Operatorzy BIP:

  • dział "Informacje o jednostce" - Sebastian Kowal, adres e-mail: skowal@zikit.krakow.pl
  • dział "Jak załatwić sprawę" - Daniel Mentel, adres e-mail: dmentel@zikit.krakow.pl
  • dział "Finanse i mienie" - Justyna Szlachta-Molęda, adres e-mail: jszlachta@zikit.krakow.pl, Ewelina Żakowska, adres e-mail: ezakowska@zikit.krakow.pl
  • dział "Ogłoszenia" - Sebastian Kowal, adres e-mail: skowal@zikit.krakow.pl
  • dział "Praca" - Kinga Kaprzyk-Siwek, adres e-mail: kkasprzyk@zikit.krakow.pl
  • dział "Polityki, programy, raporty" - Daniel Mentel, adres e-mail: dmentel@zikit.krakow.pl
  • dział "Informacje organizacyjne" - Karolina Fornagiel, adres e-mail: kfornagiel@zikit.krakow.pl
  • dział "Struktura organizacyjna" - Sebastian Czepiec, adres e-mail: sczepiec@zikit.krakow.pl
  • dział "Elektroniczna skrzynka podawcza" - Michał Słabicki, adres e-mail: mslabicki@zikit.krakow.pl
  • dział "Zamówienia publiczne" - Iwona Banzet, adres e-mail: ibanzet@zikit.krakow.pl

 

Kontakt w sprawach BIP:  bip@zikit.krakow.pl