BIP MJO - Przedszkole Nr 2

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 2

 

  Nasza strona: www.przedszkole2.com.pl

 Nasz adres mailowy: p2krakow@wp.pl

 

 
Motto: Przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole przez jego wszechstronny rozwój, wprowadzanie go w otaczający świat poprzez muzykę, zabawy i śpiew, ze szczególnym uwzględnieniem muzyki jako inspiracji do twórczej aktywności dziecka.


Nowoczesne 6-oddziałowe przedszkole dla 150 dzieci

Budynek wolnostojący z ogrodem w spokojnej i bezpiecznej okolicy w pobliżu pięknych Skałek Twardowskiego.

 


Zapewnienie dzieciom prawidłowego wychowania oraz wspomaganie i poprawna stymulacja ich rozwoju to nasza misja. Bogata baza dydaktyczna wraz z nowo wybudowanym budynkiem, doświadczona i profesjonalna kadra to nasze największe atuty. Dajemy dzieciom możliwość nabycia takich umiejętności jak: czytanie, pisanie oraz wspomagamy ich rozwój w zakresie zdolności plastycznych i muzycznych. Staramy się myśleć o przyszłości naszych podopiecznych zapewniając im np. zajęcia z języka obcego. Jednak edukowanie to nie wszystko, dlatego oferujemy rownież naszym milusińskim zajęcia z rytmiki i tańca co wspomaga ich prawidłowy rozwój fizyczny. Posiadamy także bardzo ładny ogródek wraz z dobrze wyposażonym placem zabaw. Współpracujemy z innymi placówkami oświatowymi dzięki czemu mamy spore doświadczenie oraz ciągle doskonalimy nasze działania.

 

W naszym przedszkolu realizujemy praogram przygotowujący dziecko do podjęcia nauki w szkole poprzez muzykę, zabawę i śpiew ze szcególnym uwzględnieniem muzyki jako inspiracji do twórczej aktywności dziecka.

 

Informacje publiczne nie opublikowane w BIP podlegają udostępnieniu w trybie na wniosek. W tym celu należy złożyć pisemny wniosek w przedszkolu. Informacja zostanie udostępniona w terminie 14 dni od daty złożenia wniosku.