BIP MJO - Orkiestra Sinfonietta Cracovia

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • Informacja o sposobach przyjmowania i załatwiania spraw, kolejności ich załatwiania lub rozstrzygania oraz o zasadach naboru na wolne stanowiska

  • Rejestry, ewidencje i archiwum Orkiestry Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia

 


 


KADRA ZARZĄDZAJĄCA I KIEROWNICZA

 

Jerzy Dybał ‒ Dyrektor

dyrektor@sinfoniettacracovia.com

 

Anna Maciuk ‒ Zastępca Dyrektora

maciuk@sinfoniettacracovia.com

 

Izabela Michalska ‒ Główna Księgowa

michalska@sinfoniettacracovia.com

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I PŁAC

 

Izabela Maślej ‒ Referentka księgowa, Kasjerka

maslej@sinfoniettacracovia.com

 

Katarzyna Sowa ‒ Referentka księgowa

sowa@sinfoniettacracovia.com

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

DZIAŁ ARCHIWUM I KADR

 

Izabela Maślej ‒ Specjalistka ds. kadr, Archiwistka zakładowa

maslej@sinfoniettacracovia.com

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  

 

DZIAŁ ORGANIZACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ I PRODUKCJI KONCERTÓW

 

Łukasz Stawarz ‒ Specjalista ds. organizacji pracy artystycznej i produkcji koncertów

stawarz@sinfoniettacracovia.com

 

Szczepan Garstka ‒ Referent ds. produkcji koncertów

garstka@sinfoniettacracovia.com

 

Robert Kubiec ‒ Inspicjent / stage manager

kubiec@sinfoniettacracovia.com

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

STANOWISKA SAMODZIELNE 

 

Agnieszka Wójtowicz ‒ Pracownik ds. administracyjnych i zamówień publicznych

wojtowicz@sinfoniettacracovia.com