BIP MJO - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Struktura organizacyjna

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

31-221 Kraków, ul. Papiernicza 2

NIP 675-000-64-70

 

Portiernia

tel. +48 12 420 49 50

sekretariat@dworek.eu

 

Zajazd Kościuszkowski

31-221 Kraków, ul. Białoprądnicka 3

tel. +48 12 37 89 666

 

Dyrektor

Renata Lisowska

renata.lisowska@dworek.eu

 

Sekretariat

tel. +48 12 420 49 69

sekretariat@dworek.eu

 

Dział Merytoryczny

Szymon Wyrembak, tel. +48 12 420 49 64, 669 882 229

szymon.wyrembak@dworek.eu

 

Dorota Halberda, tel. +48 12 420 49 62, 533 356 010

dorota.halberda@dworek.eu

 

Dorota Trembecka, tel. +48 12 420 49 52

dorota.trembecka@dworek.eu

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Kieownik: Paulina Pranica, tel. +48 12 420 49 60, 533 356 012

paulina.pranica@dworek.eu

 

Grzegorz Ossowski, tel. +48 12 420 49 60, 533 356 012

grzegorz.ossowski@dworek.eu

 

Dział Księgowości

Główny Księgowy: Natalia Oraczewska, tel. +48 12 420 49 55

natalia.oraczewska@dworek.eu

 

Kontakt dla mediów

tel. +48 12 420 49 62

Monika Szostek

monika.szostek@dworek.eu

 

Centrum Konferencyjne

tel. +48 12 420 49 63, 664 490 618

 

Konferencje, szkolenia: Katarzyna Dziurkowska

katarzyna.dziurkowska@dworek.eu

 

Wynajmy, rezerwacje: Elżbieta Wójcik

elzbieta.wojcik@dworek.eu

 

Akademia Lisiej Kitki

tel. +48 12 420 49 59

 

Studio Nagrań

tel. +48 12 420 49 53, 791 156 570

Marcin Postawa

studio@dworek.eu


Klub Kultury „Chełm”
ul. Chełmska 16
Kierownik: Małgorzata Dworzak tel. + 48 12 425 24 93, 533 356 006
chelm@dworek.eu

Klub Kultury "Łokietek"

ul. Łokietka 267

Kierownik: Ewa Urbańska tel. 533 383 300

lokietek@dworek.eu

 

Klub Kultury „Mydlniki”
ul. Balicka 289
Kierownik: Marta Łogasz tel. + 48 12 637 97 12, 533 356 008
mydlniki@dworek.eu

Klub Kultury „Paleta”
ul. Wrocławska 91
Kierownik: Anna Ambroży-Kowalska tel. + 48 12 623 78 05
paleta@dworek.eu

Klub Kultury „Przegorzały”
ul. Kamedulska 70
Kierownik: Alicja Rożnowska - Szpot tel. + 48 12 429 90 52, 533 356 007
przegorzaly@dworek.eu

Klub Kultury "Wena"

ul. Ks. Meiera 11

Kierownik: Agnieszka Matusiak tel. 533 356 094

wena@dworek.eu
 

Klub Kultury „Wola”
ul. Królowej Jadwigi 215
Kierownik: Marta Łogasz tel. + 48 12 425 14 01, 533 356 009
wola@dworek.eu

 

schemat organizacyjny